Днями Носівською районною філією Чернігівського ОЦЗ у форматі презентації новітніх послуг служби зайнятості було проведено інформаційний семінар для працівників закладів освіти щодо використання спеціального сервісу, який надає можливість безкоштовно пройти профорієнтаційне діагностування за допомогою веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа». 

20.11.2018

Одним з найважливіших рішень у житті людини є вибір професії.

15.11.2018

Днями в приміщенні Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулось підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку «Моя майбутня професія».

На розгляд конкурсної комісії було представлено 40 робіт учнів молодших та середніх класів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівського району.

Отож переможців визначено! Ними стали вихованці Киїнської та Снов’янської загальноосвітніх шкіл.

09.11.2018

16 листопада 2018 року у приміщенні Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в рамках реалізації обласного профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію - обери майбутнє» відбувся День відкритих дверей для дев’ятикласників Киїнської загальноосвітньої школи.

19.11.2018

Інформацію про порядок оформлення на військову службу за контрактом безробітні отримують «з перших вуст» - від представників військоматів на семінарах у службі зайнятості.

12.11.2018

Організація ярмарків вакансій – актуальна на сьогодні послуга служби зайнятості, адже саме в рамках таких заходу відбувається безпосереднє спілкування роботодавців з шукачами роботи.

09.11.2018