оп

 У рамках реалізації профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери  професію - обери майбутнє» служба зайнятості організовує професіографічні екскурсії для учнівської молоді.

17.05.2019
Професія пожежника – це фах для сильних і відважних людей, які не лише через професійний обов'язок, але і за покликом серця завжди готові прийти на допомогу, ризикуючи власним життям. Пожежник має бути завжди напоготові. Дзвінок до пожежної частини, сигнал "Тривога" - і негайно потрібно поспішати туди, де вирує полум'я.
07.05.2019

Дні відкритих дверей для учнівської молоді у службі зайнятості – не новина, а добра та «корисна» традиція. Адже школярі, які стоять перед вибором професії, отримують інформацію фахівців про ситуацію на ринку праці, потреби роботодавців, актуальні професії тощо. А ще – фахову допомогу у виборі професійного шляху із застосуванням сучасних профдіагностичних методик.

03.05.2019

Про це заявила обласна служба зайнятості 16 травня, долучившись до святкування Всесвітнього дня вишиванки. Цього дня її працівники на роботу йшли, як на свято, - у національному одязі та у піднесеному настрої.

16.05.2019

Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали,  досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо.

Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивація до праці.

06.05.2019

18 квітня 2019 року в Прилуцькій райдержадміністрації відбулася виїзна нарада Чернігівської обласної служби зайнятості, на якій були підведені підсумки роботи за І квартал 2019 року та окреслені шляхи вирішення актуальних проблем ринку праці. Участь у заході взяли директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка, її заступник Сергій Роговець, директор Чернігівського міського та директори філій обласного центрів зайнятості, в.о.

19.04.2019