15.09.2020 | 17:03

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 08.09.2020 року Ніжинська міськрайонна філія та відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, та з 14.09.2020 року Носівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості надаватимуть послуги своїм клієнтам дистанційно, без особистого прийому громадян.

Отже, жителі м. Ніжина, м. Бобровиця, м. Носівка, Ніжинського, Бобровицького та Носівського районів!

З питань подальшого отримання послуг служби зайнятості телефонуйте на гарячу лінію Чернігівського обласного центру зайнятості: (0462) 67-51-39.

Бажаючим зареєструватися в службі зайнятості потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Заяви треба заповнити власноруч за зразком, сфотографувати або відсканувати їх та надіслати на електронну пошту Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості (post@nizhyn.oczcn.gov.ua), відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості (post@bobrov.oczcn.gov.ua), Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості (post@nosiv.oczcn.gov.ua).

Важливо! У темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Інформацію щодо відновлення роботи Ніжинської міськрайонної філії, відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості та Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості буде повідомлено клієнтам додатково в телефонному режимі.

Дякуємо за розуміння та перепрошуємо за незручності.

Бережіть себе і свої близьких!