оп
06.12.2018 | 11:14

«Зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у пошуку професії до душі у майбутньому», - такими словами розпочала семінар для освітян Менщини фахівець районної філії Чернігівського ОЦЗ Зоя Ганнущенко.

         Днями служба зайнятості презентувала працівникам закладів освіти району онлайн-платформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар'єри «Моя професія». ЇЇ створено для надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Скористатися  може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії.

         Таке тестування гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для користувача. За результатами повного тестування та профконсультаційної співбесіди програма формує комплексний звіт за напрямками: професійні інтереси та цінності, рівень розвитку (ІQ) та структура інтелекту, психологічні схильності та додаткова психологічна інформація.

         На завершення заходу учасники ознайомитися з профорієнтаційними послугами служби зайнятості для молоді та обмінялися думками з питань застосування платформи у профорієнтаційній роботі зі школярами.