Народився 15 вересня 1973 року в м. Харкові.

Закінчив Харківський державний Університет (економічний факультет) у 1995 році. У 2018 році захистив дисертацію за спеціальністю «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика» та здобув науковий ступінь кандидати економічних наук.

Трудову діяльність розпочав у 1990 році соціальним працівником Новозаводського у м. Чернігові відділу праці та соціального захисту населення. Працював старшим товарознавцем агрофірми «Вімпо» (м. Чернігів), спеціалістом, начальником відділу промисловості і товарів народного споживання управління економіки Чернігівської міської ради, заступником начальника відділення виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернігові, начальником відділу логістики дочірнього підприємства «СТВ-Чернігів».

У державній службі зайнятості з червня 2005 року. Займав посади заступника начальника, а з червня 2008 року – начальника відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості.

Оголошено подяки директора Чернігівського обласного центру зайнятості в 2006, 2013 та 2017 роках.

На займаній посаді перебуває з 28 лютого 2011 року.

Одружений. Має доньку.