У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.

Після звільнення за допомогою в працевлаштуванні жінка звернулася до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Підходящої роботи на той час не було, тому їй надали статус безробітного. Враховуючи професійний досвід та освіту Світлани Базиль, через деякий час, коли в базі служби зайнятості з’явилася вакансія секретаря керівника в Ріпкинську селищну раду, кар’єрний радник запропонувала їй цю роботу. Безробітна успішно пройшла співбесіду, стажування і в результаті була працевлаштована.

«Втрата роботи сьогодні не є чимось винятковим. Головне вірити в свої сили, не впадати у відчай, а шукати можливості для досягнення мети, щоб своєю працею приносити користь рідній громаді»,- говорить колишня безробітна.

Фахівці Ріпкинської районної філії постійно співпрацюють з Ріпкинською територіальною громадою у напрямі підбору та працевлаштування працівників на вільні робочі місця. Загалом протягом 2021 року до Ріпкинської ОТГ було працевлаштовано 58 безробітних.

Анонс/Подія: 
Подія