У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.

04.08.2021

Активна співпраця з ОТГ + компетентна допомога безробітним = працевлаштування. Саме ця формула спрацювала у випадку підбору роботи для Любові Квас із Журавки, що на Варвинщині.

27.07.2021

На власному досвіді в цьому переконалися жительки Сосниці Ірина Косяненко та Оксана Ковтун. Працевлаштуватися після заробітків на улюблену попередню роботу їм допомогла служба зайнятості.

Жінки багато років працювали швачками в ПрАТ «Еліта» - підприємстві, що має великий досвід роботи в галузі легкої промисловості. Його було створено на базі швейно-галантерейної фабрики, яка з 1970 року спеціалізувалася на пошитті жіночої білизни.

15.07.2021

Вперше Оксана Остапець звернулася до служби зайнятості в 2005 році. Робота оббивальника меблів мало влаштовувала молоду жінку, хотілося щось змінити, знайти те, що буде більш до душі. Запропонували їй тоді кілька вільних робочих місць, зупинилася на посаді листоноші.

19.02.2021

Кажуть, є люди, які народжуються, аби бути лідерами. Доля наділяє їх багатьма чеснотами – розумом, мудрістю, вмінням «бачити на крок уперед», розбиратися в людях, повести за собою колектив, заслужити повагу та визнання. Саме таке враження складається про Лідію Василівну Падалку, яка майже 23 роки працює у обласній службі зайнятості, 15 з яких – у кріслі директора Чернігівського обласного центру зайнятості. За 30-літню історію діяльності установи – це друга жінка у керма.

08.12.2020

Робота для людини з інвалідністю — це не лише засіб існування, а й можливість професійної самореалізації, шанс подолати розчарування та самотність, відчути себе повноправним членом трудового колективу, потрібним та впевненим і в собі, і в завтрашньому дні. Щоправда, знайти роботу людям з інвалідністю не так і просто. То вакансія не відповідає стану здоров’я, то роботодавець не хоче брати на роботу працівника, котрий має вади здоров’я.

02.08.2021

Наша співрозмовниця – молода, вродлива жінка, з неймовірно красивою посмішкою й променистими очима. З такими, як вона, людьми спілкування – одне задоволення. Тані Нещерет – 36, і нещодавно вона здобула третю за рахунком професію – стала перукарем після чотиримісячного навчання в Ніжинському аграрному ліцеї. Безкоштовно освоїти бажаний, а головне, затребуваний на ринку праці фах, їй допомогла служба зайнятості.

21.07.2021

Умілі руки менської майстрині Олени Толстої можуть перетворити будь-який будинок на затишну оселю, прикрасити свято та надихнути на творчість. Переглянути колекцію її робіт і щось придбати, обговорити нюанси замовлення можна в студії декору «Свято Бум», власницею якої є колишня безробітна, а нині приватна підприємниця.

22.04.2021

Нинішній 2020 рік для державної служби зайнятості – ювілейний. 21 грудня виповнюється 30 років від дня її створення. Сьогодні – це  сучасна сервісна установа, яка демонструє нові можливості для клієнтів та є ефективним посередником між роботодавцями та шукачами роботи.

17.12.2020

Майже 25 років Чернігівський районний центр зайнятості був для нього незмінною другою домівкою, а він – його директором. Наразі Віктор Шевченко на пенсії. Пішов зі служби зайнятості п’ять років тому, але й до цього часу його, енергійного, вольового, авторитетного, пам’ятають колеги.

07.12.2020