Діє він на базі обласного центру зайнятості по вул. Коцюбинського, 40 у Чернігові, де надають підтримку мікро- та малому бізнесу області. Відкриття офісу відбулося днями за участі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко та директорки Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк.

09.04.2024

Це урядовий проєкт, в рамках якого пропонується механізм залучення незайнятих трудовою діяльністю громадян, у тому числі й зареєстрованих безробітних, до суспільно корисних робіт у період воєнного стану. Що це за роботи та як вони організовуються на Чернігівщині? Про це наша розмова з директоркою обласного центру зайнятості Людмилою Ключник.

10.11.2023

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговця відповідно на Корюківщину. 

26.09.2023

Відсьогодні посаду директора обіймає Людмила Ключник.

01.09.2023

Нарада Чернігівської обласної служби зайнятості, що відбулася 31 травня на базі Корюківської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

01.06.2023

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

28.09.2023

Так на «круглому столі», що відбувся сьогодні в Чернігівській філії Чернігівського обласного центру зайнятості, сказала директор Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

19.09.2023

Нарада Чернігівської обласної служби зайнятості, що відбулася на базі Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

09.06.2023

На новому місці переселенці зіштовхуються з багатьма труднощами, серед яких, зокрема,  й працевлаштування. Як цим людям шукати роботу та конкурувати на ринку праці? - про це наша розмова із директоркою Чернігівського обласного центру зайнятості Лідією Падалкою.

26.05.2023