Сьогоднішня розповідь про вчорашнього безробітного Максима Двойноса, жителя села Жукотки Михайло-Коцюбинської територіальної громади Чернігівського району. Торік у грудні він звернувся за допомогою в працевлаштуванні до служби зайнятості - саме тоді закінчилися його повноваження на посаді виконуючого обов’язки старости Михайло-Коцюбинської селищної ради.

17.12.2021

Війна розділила життя на «до» і «після»…Ці слова можна почути від тих, кому довелося побувати на війні. Не виключення й Андрій Іваницький з Чернігова. За допомогою у працевлаштуванні він звернувся до міського центру зайнятості у травні нинішнього року. За плечима мав професію столяра та різьбяра по дереву та бересті, а також досвід роботи монтажником.

08.12.2021

Це про Наталію Ферльовську з Корюківки. Вона у 2012 році закінчила Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю "соціальна робота". Одразу після навчання подалася до столиці. Там довелося попрацювати мерчендайзером, продавцем непродовольчих товарів, вихователем у дитячому садочку, хоча ще зі студентських років мріяла про роботу за спеціальністю.

01.12.2021
У першу неділю листопада приймають вітання з нагоди професійного свята працівники соціальної сфери. До їх когорти належать і фахівці служби зайнятості, які надають допомогу та підтримку громадянам у разі втрати роботи. Тож з якими здобутками зустрічає професійне свято колектив обласної служби зайнятості? Про це наша розмова з директоркою Чернігівського обласного центру зайнятості Лідією Падалкою.
05.11.2021

Секрет успішного працевлаштування своїх підопічних у службі зайнятості вбачають у їх активній життєвій позиції та наголошують: роботу знаходить той, хто її шукає. Зі свого боку гарантують фаховий супровід особистого консультанта, що  допоможе шукачам роботи прийти до поставленої мети якомога швидше.

01.10.2021

Працевлаштування учасників АТО для служби зайнятості завдання серед пріоритетних. Адже йдеться про людей, які побували на межі життя і смерті, були свідками гибелі своїх друзів, відчули власну відповідальність за долю країни. У них своє бачення реальності, непроста адаптація до мирного життя. 

09.12.2021

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Валерія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста. У місцевому навчальному закладі її радо зустрів педагогічний колектив. Неабияк задоволені появі такої фахівчині й батьки. А діти… Діти з першого дня щиро полюбили Валерію за її добре серце, привітне слово, посмішку.

07.12.2021

Йдеться про безробітних, які перебуваючи на обліку в службі зайнятості та користуючись виплатою допомоги по безробіттю, одночасно умудряються нелегально працювати або отримувати інші доходи: від виконання робіт, надання послуг за цивільно-правовими договорами, зайняття підприємницькою діяльністю, призначення соціальних виплат.

11.11.2021

Знайомтесь: Ірина Кобидова - мешканка міста Чернігова, за фахом вчитель, у свій час працювала вихователем, інструктором з фізвиховання, вчителем. За плечима - 12 років професійного досвіду. Ця жінка закохана у свою роботу, вважає її своїм покликанням і не уявляє життя без неї.

05.10.2021

     Ірина Тунда зі Сновська, опинившись невдовзі після виходу з декретної відпустки без роботи, знала куди звернутися за допомогою. Адже свого часу служба зайнятості їй вже сприяла в працевлаштуванні.

   І хоча у своєму послужному списку жінка змінила не одне місце роботи – була продавцем, офіціантом, реєстратором в медзакладі, проте під час спілкування з кар’єрним радником висловила бажання повернутися в сферу торгівлі.

08.09.2021