Робототехніка (від «робот» і «техніка»; англ. robotics) − прикладна наука, що займається розробкою автоматизованих технічних систем (роботів). Орієнтована на створення роботів і робототехнічних систем, призначених для автоматизації складних технологічних процесів і операцій, у тому числі для заміни людини при виконанні важких і небезпечних робіт.

29.05.2020

Земля швидко стає планетою міст, а не сіл. За інформацією ООН, в 2009 році число городян перевищило число сільських жителів. В 2025 році частка міського населення зросте до 77%. Причому більша частина приросту припаде на країни, що розвиваються. За даними Pricewaterhouse Cooper's, в 2005 році 100 найбільших міст світу виробляли 25% світового ВВП, а в 2008-му вже 30%. Населення 30 найбільших мегаполісів до 2025 року виросте на 27%.

28.08.2019

Для того, щоб бути успішним у професійній діяльності, треба:

вірно визначити професію, напрям своєї зайнятості, бути професіоналом своєї справи, фінансово грамотною особистістю.

В умовах сьогодення визначальними чинниками, що мають суттєвий вплив як на розвиток галузей виробництва, так і на потрібні компетенції, якими треба володіти сьогодні і в майбутньому є:

21.06.2019

Зорієнтуватися у вирі професій та обрати конкурентоспроможну на ринку праці допоможе служба зайнятості.

29.05.2019

Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформація існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків.

27.11.2018

Нові технології активно впроваджуються в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології, нано- і біотехнологій, робототехніки використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування та ін. Вбачається, що розвиток штучного інтелекту створить передумови для надання консультаційних медичних послуг он-лайн з високим ступенем вірогідності.

13.02.2020

Якості, про які піде мова далі, допоможуть завжди бути затребуваним фахівцем, підвищувати власну продуктивність та ефективність. Отже, ТОП – 10 навичок ХХІ сторіччя (за версією експертів Світового економічного форуму).

1. Емоційний інтелект – здатність усвідомлювати власні почуття і емоції, управляти ними та, використовуючи ці знання, взаємодіяти з іншими.

21.06.2019

У найближчі роки деякі професії, залишаться в минулому або трансформуються в нові. Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження навколишнього середовища. Зростання шкідливих викидів в атмосферу ставлять проблеми екології на одне з перших місць у майбутньому глобальному світі.

03.06.2019

Державна служба зайнятості з метою використання у практичній діяльності новітніх технологій та підвищення якості обслуговування населення запровадила профдіагностичний комплекс: «Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

23.01.2019

В житті кожної людини настає той період, коли вона ставить  перед собою питання : «Ким бути?», «Яку професію обрати?». Своє майбутнє ти визначаєш задовго до останнього шкільного дзвоника. Як вибрати саме ту професію? Питання це досить складне і серйозне, тому що вибір професійного шляху багато в чому визначає твою долю. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить твоє місце у суспільстві, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя… Звичайно, нікому не дано з абсолютною точністю визначити своє майбутнє, однак, тобі під силу визначити професію, з якою ти поєднаєш своє життя.

31.01.2018