Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) запрошує на навчання!

25.03.2024

Якщо ти зумієш при виборі професії поєднати «ХОЧУ», «МОЖУ» і «ТРЕБА», то твій професійний вибір буде вдалим. Іншими словами, вибирай професію, яка буде цікава і приваблива для тебе, відповідатиме твоїм можливостям та буде потрібна на ринку праці.

13.09.2022

Верстатник широкого профілю, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів, токар, агент з постачання – саме ці професії можна здобути в Чернігівському вищому професійному училищі.

11.02.2022

Армія – це перш за все люди, військові, які обрали професію, спрямовану на захист країни. В сучасній Армії своє місце знайде будь-яка людина, залежно від власних професійних вподобань та вмінь: чи то відважні десантники та спецвійська, чи надійні танкісти та інженери, чи технологічні розвідники та медики, чи геніальні логісти та стратеги - тут є посади для кожного. 

30.09.2021

Нові технології активно впроваджуються в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології, нано- і біотехнологій, робототехніки використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування та ін. Вбачається, що розвиток штучного інтелекту створить передумови для надання консультаційних медичних послуг он-лайн з високим ступенем вірогідності.

13.02.2020
Що обрати: віддалену діяльність з вільним графіком, яку можна планувати самостійно і виконувати будь-де, або традиційний варіант, коли потрібна особиста присутність на службі?
23.05.2023

В Україні після перших місяців війни ринок праці почав поступово відновлюватись, проте, він зазнав суттєвих змін. То ж в яких галузях на думку експертів варто шукати роботу вже зараз і в найближчому майбутньому.

01.06.2022

Агроеколог — спеціаліст у галузі сільськогосподарської екології, який займається охороною та науковим обґрунтуванням раціонального використання землі, рослинного та тваринного світу для збереження чистоти ґрунту, повітря, води.

12.11.2021

Робототехніка (від «робот» і «техніка»; англ. robotics) − прикладна наука, що займається розробкою автоматизованих технічних систем (роботів). Орієнтована на створення роботів і робототехнічних систем, призначених для автоматизації складних технологічних процесів і операцій, у тому числі для заміни людини при виконанні важких і небезпечних робіт.

29.05.2020

Земля швидко стає планетою міст, а не сіл. За інформацією ООН, в 2009 році число городян перевищило число сільських жителів. В 2025 році частка міського населення зросте до 77%. Причому більша частина приросту припаде на країни, що розвиваються. За даними Pricewaterhouse Cooper's, в 2005 році 100 найбільших міст світу виробляли 25% світового ВВП, а в 2008-му вже 30%. Населення 30 найбільших мегаполісів до 2025 року виросте на 27%.

28.08.2019