З метою надання допомоги випускникам у виборі майбутньої професії фахівці служби зайнятості організували для старшокласників Менської школи ім. Т.Г.Шевченка професіографічну екскурсія на ТОВ «Домінант» - підприємство, яке виготовляє поліграфічну продукцію. Захід відбувся у рамках проекту Чернігівської обласної служби зайнятості «Обери професію – обери майбутнє».

19.03.2019

Днями в рамках культурно просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» фахівці Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з вихователями дошкільного навчального закладу «Колосок» провели профорієнтаційний захід для безробітних жінок на тему: «Свято зустрічі весни в Україні про звичаї, традиції та обряди».

14.03.2019

Техніці пошуку роботи, правилам написання резюме, самопрезентації навчають фахівці служби зайнятості студентську молодь. Адже згодом їм після навчання та здобуття професії доведеться шукати роботу. Аби не опинитися серед безробітних, у  службі зайнятості радять підготуватися до цього заздалегідь та пропонують пройти тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток". А на етапі пошуку роботи фахівці обіцяють допомогу у записі та поширенні відеорезюме.

11.03.2019

У березні 10 чернігівців віком старше 45 років отримали від служби зайнятості ваучери для проходження перепідготовки за професією «кухар»

18.03.2019

Ідея відобразити заявлені роботодавцями вакансії на карті міста у фахівців з рекрутингу Чернігівського міського центру зайнятості з'явилась завдяки самим шукачам роботи. Адже багатьох з них цікавлять вакансії в конкретних районах міста, а дехто бажає працювати «поближче до дому».

14.03.2019