З наміром знайти роботу до Чернігівського міського центру зайнятості на початку липня звернулася Людмила Папоротна. Минуло близько місяця, за цей час фахівці служби зайнятості, опрацювавши підходящі вакансії, оперативно знайшли безробітній роботу.

11.08.2020

Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Більшість з них з мінімальним розміром заробітної плати або наближеним до нього. Проте є й високооплачувані. 

10.08.2020

Станом на 1 серпня в базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 1377 пропозицій роботи, а це на 47% (645 вакансій) більше, ніж місяць тому. Такий приріст спостерігається вперше за час карантину.

03.08.2020

Нове майже завжди викликає цікавість, настороженість, деяку недовіру та певний рівень скептицизму. Особливо коли щось нове можна отримати абсолютно безкоштовно. Саме такою була перша реакція безробітних на пропозицію фахівців Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості про безкоштовне навчання та отримання сертифікатів на міжнародній освітній платформі Coursera.

11.08.2020

З послабленням карантину підприємства відновили свою роботу і для багатьох з них актуальним стало питання нестачі працівників.  З чого почати? Перш за все обрати один з варіантів підбору кадрів, а їх, як мінімум, два – самостійний пошук та за допомогою посередницьких структур. До останніх належить і служба зайнятості, про переваги співпраці з якою розповідає начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова.

05.08.2020

Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. У січні-червні 2020 року роботою забезпечено 2,6 тис. осіб цієї категорії, з них 48% були працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного. За направленням служби зайнятості роботу знайшли 1327 офіційно безробітних молодих людей у віці до 35 років.

31.07.2020