У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято по праву належить і працівникам служби зайнятості – найпершої інстанції, до якої звертається людина за допомогою у разі втрати роботи.

02.11.2018

Про це йшлося під час профінформаційного семінару для безробітних громадян, який відбувся 30 жовтня у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості з метою підвищення обізнаності шукачів роботи про негативні наслідки неофіційного працевлаштування. На захід було запрошено начальника Варвинського бюро правової допомоги Коваленко Юлію Іллівну.

31.10.2018

Для роботи в менському супермаркеті мережі магазинів ТОВ «АТБ-Маркет» потрібні продавці-консультанти, молодші приймальники (вантажники), охоронники, помічники продавця (прибиральниці). Про це йшлося днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості під час презентації роботодавця.

22.10.2018

31 жовтня у Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту ім. О.Майнової НУБіП України відбувся День відкритих дверей для старшокласників закладів загальної середньої освіти.

На заході побували й фахівці служби зайнятості, аби зорієнтувати учнів щодо професійного вибору. Майбутні випускники отримали інформацію про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомилися з «Професіографічним путівником».

31.10.2018

Нещодавно на зустріч з безробітними жінками, які перебувають на обліку у Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості, завітали члени Громадської організації «Алея майстрів Чернігова», а саме: майстриня з пошиву сувенірів ручної роботи Валерія Владова та майстриня з вишивки картин бісером Олена Минько.

30.10.2018

Днями представники служби зайнятості відвідали одне з ринкоутворюючих підприємств міста – Товариство з додатковою відповідальністю  «Продовольча компанія «Ясен». Як повідомив заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець, метою візиту є обговорення шляхів вирішення кадрових проблем підприємства. Для більш предметної розмови роботодавець провів екскурсію підприємством, під час якої гості на власні очі побачили виробничий процес та  умови роботи працівниців.

18.10.2018