Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.
Новини
Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.
Діяльність Чернігівської обласної служби зайнятості протягом січня - червня 2024 року
А це на третину більше відповідного показника минулого року.
Почати життя з нуля непросто, але можливо. У цьому переконуєшся, дізнавшись історію Ольги Люліної – переселенки з Бахмуту. Ініціативна, енергійна, працьовита, сповнена оптимізму і віри в краще, вона у новому місті реалізувала свій багаторічний підприємницький досвід. Для розвитку свого бізнесу скористалася можливістю отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Чернігівська підприємниця Вікторія Талибова виробляє продукцію, котру споживають люди, які дбають про своє здоров’я. Йдеться про очищену питну воду. Щоб задовольнити зростаючий попит споживачів і виробляти більше смачної і корисної питної води вищого ґатунку, вона скористалася програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота».