На початок жовтня в області налічувалось 10,7 тис. безробітних – на 19,3% менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 6 осіб. Про це повідомляють у службі зайнятості, підводячи підсумки роботи протягом січня-вересня поточного року.

13.10.2021

Сьогодні, 7 жовтня, відбулася робоча зустріч директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки із директоркою по персоналу деревообробного комбінату SIHE UKRAINE (Сіхе Україна) Ольгою Масіч, який є провідним філіалом китайського виробництва паркетної дошки. Серед обговорюваних головним було питання укомплектування  вакансій.

07.10.2021

Cлужба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

04.10.2021

Саме так оцінювали дев'ятикласники Ніжинської гімназії №2 спілкування з фахівцем Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Іриною Бондаренко.

12.10.2021

Знайомтесь: Ірина Кобидова - мешканка міста Чернігова, за фахом вчитель, у свій час працювала вихователем, інструктором з фізвиховання, вчителем. За плечима - 12 років професійного досвіду. Ця жінка закохана у свою роботу, вважає її своїм покликанням і не уявляє життя без неї.

05.10.2021

Професія «кухар» розвивалася разом з цивілізацією, так що її можна впевнено назвати однією з найдавніших. Майстри з приготування їжі затребувані на ринку праці й сьогодні.

Для студентів Прилуцького професійного ліцею, які навчаються за професіює «кухар-кондитер», фахівці міськрайонної служби зайнятості організували економічну екскурсію  до закладів громадського харчування:  «Авокадо» суши-бар, піцерія «Базиліо» та  кафе фаст-фуд «Друзі».

01.10.2021