З 19 квітня 2021 року в зв’язку з поширенням гострої респіраторної інфекції COVID-19, посилено обмежувальні протиепідемічні заходи в Чернігівському міському центрі зайнятості, Прилуцькій міськрайонній, Чернігівській та Носівській районних філіях Чернігівського обласного центру зайнятості.

У зв’язку з цим:

19.04.2021

Наразі в лісгоспах області активно триває весняна посадка лісових культур. Власних робочих рук у цей період підприємствам не вистачає, тому традиційно до примноження смарагдового багатства Чернігівщини залучаються безробітні.

15.04.2021

Радимо скористатися онлайн-ресурсами державної служби зайнятості! Найбільша база можливостей до ваших послуг!

Шукайте роботу онлайн на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/

База вакансій оновлюється щодня та містить пропозиції легальної роботи від роботодавців в межах країни. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте ☎ в службу зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії.

02.04.2021

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

14.04.2021

Саме такої домовленості було досягнуто на робочій зустрічі директора Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лариси Татарченко з Линовицьким селищним головою Віталієм Нестерком та його заступником Анатолієм Лябахом. Результатом перемовин стало підписання Угоди про співпрацю у сфері сприяння працевлаштуванню та соціальному захисту на випадок безробіття жителів територіальної громади.

31.03.2021