Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

02.12.2022

Таку кількість пропозицій роботи містить Єдиний портал вакансій Державної служби зайнятості https://jobportal.dcz.gov.ua/, створений  в рамках угоди про співпрацю з провідними сайтами з пошуку роботи (Work.ua, Rabota.ua, jooble.ua та ін.). Зокрема, для шукачів роботи у Чернігівській області на порталі шоденно налічується близько 1,5 тис. вакансій.

01.12.2022

Про це йшлося на всеукраїнській онлайн-нараді, яка відбулася 28 листопада під головуванням заступника Міністра економіки України Тетяни Бережної. Від Чернігівської області до участі у нараді долучилися заступник начальника ОВА Дмитро Іванов, директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка та представники департаменту економічного розвитку ОВА.

30.11.2022

Наталія Горна з Чернігова за направленням служби зайнятості навчається дистанційно у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

02.12.2022

Зробити це треба протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту.

01.12.2022

Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, швейні підприємства області працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

25.11.2022