оп

У Козелецькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому безробітним пропонували роботу на ТОВ "Бейкері Фуд Індастрі". Це ринкоутворююче підприємство району з іноземними інвестиціями стабільно працює і розвивається, а тому час від часу потребує нових працівників.

18.07.2019

Професії, які донедавна вважалися престижними, на сьогодні втрачають популярність. Найбільш затребуваними на ринку праці наразі є робітничі професії. За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, в області не вистачає кваліфікованих «працівників з інструментом» і роботодавці, аби укомплектувати штат, готові їм платити більше.

Отож, чи є робота вдома та скільки можна заробляти на Чернігівщині? Це питання хвилює багатьох, насамперед тих, хто залишився без засобів існування або ж стоїть перед вибором майбутньої професії.

18.07.2019

Протягом І півріччя 2019 року в області виявлено 48 осіб, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 190,7 тис.грн.

16.07.2019

З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 3,7 тис. безробітних області.  При цьому, 288 громадян після участі в таких роботах працевлаштовані на постійне місце роботи.

18.07.2019

Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі, яке розпочалося 3 червня поточного року. 

17.07.2019

Про вирішення проблем громадян з обмеженими фізичними можливостями йшлося сьогодні на засіданні Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю при обласній державній адміністрації. Зокрема, заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець доповідав про стан надання комплексу соціальних послуг щодо сприяння у працевлаштуванні цієї категорії громадян.

16.07.2019