Попри карантин через пандемію коронавірусу всі структурні підрозділи Чернігівської обласної служби зайнятості продовжують працювати у штатному режимі. Але при цьому запроваджено низку запобіжних заходів щодо розповсюдження COVID-19. Обласна служба зайнятості організувала свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії. 

03.04.2020

У разі виникнення питань щодо обслуговування в період карантину, телефонуйте за номерами телефонів або ставте питання за електронними адресами філій!

18.03.2020

З усіма питаннями щодо роботи Чернігівської обласної служби зайнятості в умовах карантину звертайтеся на телефон «гарячої лінії» обласного центру зайнятості (0462) 67-51-39.

17.03.2020

Для отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю Вам необхідно подати заяву про надання статусу безробітного та заяву про призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю за затвердженими формами та надати копії документів:

18.03.2020

Задля збереження безпеки в умовах епідеміологічної загрози, Чернігівська обласна служба зайнятості вносить корективи в свою роботу. Наразі всі структурні підрозділи обласної служби зайнятості працюють в штатному режимі, але запроваджено запобіжні заходи.

18.03.2020

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії.

З 12 березня по 3 квітня п. р. скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та роботодавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

16.03.2020