3 серпня у Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю начальника Управління з персоналу АТ "Чернігівгаз" Андрія Трояна та представників Корюківського відділення АТ "Чернігівгаз".

04.08.2021

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Корюківській районній філії та Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи провели тренінги «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». 

30.07.2021

Чергове засідання відбулося 29 липня в Носівській міськраді. Ініціатор заходу – Чернігівський обласний центр зайнятості. Участь у засіданні взяли представники органів місцевого самоврядування, Управління Держпраці в Чернігівській області, соціальні партнери та роботодавці. Головував заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Максим Торжевський.

30.07.2021

Продовжуючи інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед представників малого та середнього бізнесу з метою детінізації зайнятості населення та роз’яснення вимог трудового законодавства 2 серпня засідання «круглого столу» провели фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районнної філії Чернігівського обласного центру зайнятості в Бобровицькій міській раді.

03.08.2021

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня, Чернігівська обласна служба зайнятості долучилася до проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО.

30.07.2021

Потрібні вантажники та комплектувальники. Працювати треба в селі Калинівка Васильківського району на Київщині. Про це йшлося на заходах для безробітних, які цього тижня відбулися в Козелецькій районній філії та відділі сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

29.07.2021