14 листопада у Ріпкинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели тренінг для фахівців служби зайнятості на тему: «Особливості обслуговування осіб, які вивільнятимуться з райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади», який спрямований на формування навичок роботи з державними службовцями, які підпадають під скорочення.

15.11.2019

Щоб знову працювати вдома на рідному підприємстві безробітному менянину Юрію Клишевському довелося здобувати нову для себе професію, якій не навчають в жодному закладі освіти Чернігівщини. Тому, аби стати машиністом холодильних установок, він поїхав на навчання в іншу область - до Миколаївського професійного ліцею.

15.11.2019

Днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості шукачам роботи презентували ТОВ «Мена-Авангард», якому наразі потрібні кадри.

13.11.2019

Наразі в області служба зайнятості проводить робочі зустрічі з керівниками райнних державних адміністрацій та їх кадровими службами з метою реалізації комплексу заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників.

15.11.2019

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

14.11.2019

12 листопада в Чернігові відбувся грандіозний День кар’єри, який відвідали понад 3 тисячі старшокласників. На захід, що відбувся в обласному палаці дітей та юнацтва, зібралися випускники всіх шкіл міста та представники 7 професійно-технічних навчальних закладів. Організатор дійства – обласна служба зайнятості спільно з Управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в області.

13.11.2019