Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

01.03.2024

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, фахівці Чернігівської обласної служби зайнятості проводять тренінги для безробітних та шукачів роботи на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

08.11.2023

Про можливості для бізнесу та стимулювання підприємницьких ініціатив незайнятих громадян, створення нових і збереження існуючих робочих місць йшлося під час зустрічі заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергія Роговця з підприємцями найбільш зруйнованих сіл Іванівської громади.

30.06.2023

Внутрішньо переміщеним особам пропонується низка безкоштовних сервісів та послуг, спрямованих на сприяння в працевлаштуванні на новому місці. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка під час зустрічі з представниками місцевої влади, роботодавцями,  освітянами Сновщини та переселенцями, які нині проживають на території цієї громади.

11.05.2023

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Корюківській районній філії та Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи провели тренінги «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До заходів долучилися соціальні партнери служби зайнятості.

30.07.2021

Матриця Ейзенхауера - це простий робочий метод, що дає змогу розставити пріоритети в справах і ефективно спланувати свій час. Ця проста техніка допоможе розсортувати навіть велику кількість справ, і підходить як для робочих, так і побутових та особистих завдань.

17.11.2023

ГО "Жіночий консорціум України" запрошує мешканок ОТГ Чернігівської області та м. Чернігів на тренінг з розвитку навичок спілкування, які допоможуть в процесі пошуку роботи.

19.10.2023

Зустріч фахівців служби зайнятості з представниками місцевої влади, роботодавцями та внутрішньо переміщеними особами, які наразі проживають на території Дмитрівської громади Ніжинського району.

17.05.2023

Шановні клієнти!

У період дії воєнного стану інформаційно-консультаційні заходи служби зайнятості проводяться з урахуванням безпекової ситуації ситуативно - як у центрах зайнятості, так і дистанційно, про що ми будемо вас інформувати на нашому сайті у рубриці «Анонси подій» https://chg.dcz.gov.ua/announces.

Наразі ви можете отримати профорієнтаційні послуги в індивідуальному порядку в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

26.05.2022

16 березня з нагоди міжнародного дня соціальної роботи у Ніжині відбулася онлайн-зустріч фахівців, науковців, громадських діячів та студентів – «круглий стіл» на тему "Соціальна робота: професія і покликання" ініціювала кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя.

До розмови онлайн долучилися представники усіх соціальних служб міста та району. Службу зайнятості представляла фахівець з профорієнтації Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Бондаренко.

17.03.2021