Про можливості для бізнесу та стимулювання підприємницьких ініціатив незайнятих громадян, створення нових і збереження існуючих робочих місць йшлося під час зустрічі заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергія Роговця з підприємцями найбільш зруйнованих сіл Іванівської громади.

30.06.2023

Внутрішньо переміщеним особам пропонується низка безкоштовних сервісів та послуг, спрямованих на сприяння в працевлаштуванні на новому місці. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка під час зустрічі з представниками місцевої влади, роботодавцями,  освітянами Сновщини та переселенцями, які нині проживають на території цієї громади.

11.05.2023

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Корюківській районній філії та Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи провели тренінги «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До заходів долучилися соціальні партнери служби зайнятості.

30.07.2021

Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для роботодавця фактів біографії кандидата на посаду, в основному пов'язаних із його досвідом роботи, навичками й знаннями.

08.07.2020

В умовах карантину служба зайнятості працює у дистанційному режимі. Крім комунікації з шукачами роботи по телефону, залучаємо їх до групового онлайнспілкування на вебінарах. На них йдеться про умови реєстрації в службі зайнятості під час карантину, сучасні джерела та методи пошуку роботи, використання онлайн-сервісів тощо.

08.05.2020

Зустріч фахівців служби зайнятості з представниками місцевої влади, роботодавцями та внутрішньо переміщеними особами, які наразі проживають на території Дмитрівської громади Ніжинського району.

17.05.2023

Шановні клієнти!

У період дії воєнного стану інформаційно-консультаційні заходи служби зайнятості проводяться з урахуванням безпекової ситуації ситуативно - як у центрах зайнятості, так і дистанційно, про що ми будемо вас інформувати на нашому сайті у рубриці «Анонси подій» https://chg.dcz.gov.ua/announces.

Наразі ви можете отримати профорієнтаційні послуги в індивідуальному порядку в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

26.05.2022

16 березня з нагоди міжнародного дня соціальної роботи у Ніжині відбулася онлайн-зустріч фахівців, науковців, громадських діячів та студентів – «круглий стіл» на тему "Соціальна робота: професія і покликання" ініціювала кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя.

До розмови онлайн долучилися представники усіх соціальних служб міста та району. Службу зайнятості представляла фахівець з профорієнтації Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Бондаренко.

17.03.2021

Як шукачам роботи  підготуватися до онлайн-співбесіди з роботодавцем? З шукачами роботи ділилася порадами фахівець з профорієнтації Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Вікторія Авраменко під час вебінару. Пропонуємо до вашої уваги деякі з її рекомендацій:

05.06.2020

У наш час засобами та формами дистанційної комунікації нікого не здивуєш. Усі навкруги – від школярів та студентів до підприємців та політиків працюють і навчаються онлайн. Карантин став каталізатором широкого застосування такої можливості як у навчанні та спілкуванні, так і в наданні послуг.

24.04.2020