Таким принципом керуються у роботі фахівці служби зайнятості, пропонуючи своїм клієнтам відвідати різнопланові інформаційно-консультаційні заходи. Отож, якщо ви втратили роботу, почуваєтесь невпевнено та вам бракує інформації, то радимо скористатися допомогою професіоналів.

24.01.2020

5 грудня в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів фахівці Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели засідання «круглого столу», семінар та ярмарок вакансій за участю людей з інвалідністю.

06.12.2019

В рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно із представником Бобровицького бюро правової допомоги Анею Ярошенко провели тренінг для клієнтів служби зайнятості.

03.12.2019

Саме під таким гаслом сьогодні відбулося засідання клубу «Берегиня» на базі Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості у рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків».

29.11.2019

Про це йшлося на семінарі для безробітних, що днями відбувся у Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Гостем даного заходу став Сергій Михайлюк, який 12 років займається організацією туристичної діяльності на «Чернігівських Мальдівах» (Голубі озера). Чоловік поділився власним позитивним досвідом з шукачами роботи.

25.11.2019

Інформаційний, навчально-пізнавальний та одночасно мотиваційний захід відбувся у Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

27.12.2019

4 грудня фахівець Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Аліна Бородай для безробітних провела мотиваційний тренінг «Знайдемо роботу разом».

04.12.2019

Такою була тема тренінгу, який провели 2 грудня у рамках Декади зайнятості людей з інвалідністю в Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

03.12.2019

У рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю 27 листопада в Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю за участю представників Корюківського сектору обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Управління праці та соціального захисту населення Корюківської РДА та бюро правової допомоги.

29.11.2019

У Борзнянській, Сновській та Куликівській районних філіях Чернігівського обласного центру зайнятості провели тренінги для фахівців служби зайнятості

22.11.2019