Шановні клієнти!

У період дії воєнного стану інформаційно-консультаційні заходи служби зайнятості проводяться з урахуванням безпекової ситуації ситуативно - як у центрах зайнятості, так і дистанційно, про що ми будемо вас інформувати на нашому сайті у рубриці «Анонси подій» https://chg.dcz.gov.ua/announces.

Наразі ви можете отримати профорієнтаційні послуги в індивідуальному порядку в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

26.05.2022

16 березня з нагоди міжнародного дня соціальної роботи у Ніжині відбулася онлайн-зустріч фахівців, науковців, громадських діячів та студентів – «круглий стіл» на тему "Соціальна робота: професія і покликання" ініціювала кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя.

До розмови онлайн долучилися представники усіх соціальних служб міста та району. Службу зайнятості представляла фахівець з профорієнтації Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Бондаренко.

17.03.2021

Як шукачам роботи  підготуватися до онлайн-співбесіди з роботодавцем? З шукачами роботи ділилася порадами фахівець з профорієнтації Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Вікторія Авраменко під час вебінару. Пропонуємо до вашої уваги деякі з її рекомендацій:

05.06.2020

У наш час засобами та формами дистанційної комунікації нікого не здивуєш. Усі навкруги – від школярів та студентів до підприємців та політиків працюють і навчаються онлайн. Карантин став каталізатором широкого застосування такої можливості як у навчанні та спілкуванні, так і в наданні послуг.

24.04.2020

Забезпечення армії кадрами – питання, яке стоїть сьогодні на повістці дня країни. До його вирішення долучається і служба зайнятості.

Кого чекають в армії, як довго може тривати контракт та як оплачується робота контрактника – ці та інші питання безробітні мають змогу задати безпосередньо представникам військкоматів, відвідавши семінари з орієнтації на службу у Збройних Силах України.

06.03.2020

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Корюківській районній філії та Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи провели тренінги «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До заходів долучилися соціальні партнери служби зайнятості.

30.07.2021

Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для роботодавця фактів біографії кандидата на посаду, в основному пов'язаних із його досвідом роботи, навичками й знаннями.

08.07.2020

В умовах карантину служба зайнятості працює у дистанційному режимі. Крім комунікації з шукачами роботи по телефону, залучаємо їх до групового онлайнспілкування на вебінарах. На них йдеться про умови реєстрації в службі зайнятості під час карантину, сучасні джерела та методи пошуку роботи, використання онлайн-сервісів тощо.

08.05.2020

В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо детінізації зайнятості Ріпкинська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості ініцювала проведення семінару з роботодавцями на базі Любецької ОТГ. Захід відбувся за участю голови об’єднаної територіальної громади С.Пінчука, представників Держпраці та «Ощадбанку».

13.03.2020

Мотиваційні тренінги з безробітними проводять фахівці служби зайнятості з метою сприяння їх професійному самовизначенню та професійній самореалізації.

Шляхом обговорень, дискусій, моделювання ситуацій безробітним допомагають розібратися в собі, усвідомити власні цілі та бажання, побачити свої сильні та слабкі сторони, знайти власний шлях у житті, а ще - покращити свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинути комунікативні здібності та лідерські якості. Все це, на думку організаторів, допоможе їм при пошуку роботи та побудові кар’єри.

05.03.2020