Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для роботодавця фактів біографії кандидата на посаду, в основному пов'язаних із його досвідом роботи, навичками й знаннями.

08.07.2020

Сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку в службі зайнятості, - таке завдання стоїть перед фахівцями на сьогодні серед пріоритетних. 

06.11.2019

Днями у Прилуках представники ТОВ «Академія cправжнього успіху» в рамках всеукраїнського проекту «Країна мрій»  для всіх бажаючих, у тому числі і безробітних,  провели безкоштовний експрес-курс з практичними вправами, майстер-класами на розвиток позитивного мислення, постановки цілей, підвищення самооцінки, відповідальності та самореалізації. 

23.10.2019

Під таким гаслом 27 вересня в рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків» у Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня».

30.09.2019

Саме під таким гаслом відбулося засідання клубу «Берегиня» на базі Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості у рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків».

03.09.2019

Як шукачам роботи  підготуватися до онлайн-співбесіди з роботодавцем? З шукачами роботи ділилася порадами фахівець з профорієнтації Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Вікторія Авраменко під час вебінару. Пропонуємо до вашої уваги деякі з її рекомендацій:

05.06.2020

Нещодавно в рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків» у Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня».

30.10.2019

Про дотримання норм законодавства про працю, врегулювання трудових відносин та легалізацію робочих місць йшлося на семінарі з роботодавцями, який відбувся днями у Носівці за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю та інших нормативно-правових актів в Чернігівській області Марини Величко.

01.10.2019

Вчора для безробітної молоді Ніжинщини відбувся тренінг "Вчимось керувати емоціями. Емоційний інтелект", який провели фахівець Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Бондаренко та психолог міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Янона Єфанова.

17.09.2019

5 серпня у Бахмацькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели семінар для безробітних "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці". До заходу долучилися соціальні партнери служби зайнятості.

06.08.2019