Саме під такою назвою в Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних. Захід пройшов у рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків». Участь у ньому взяли бібліотекарі Прилуцької центральної бібліотеки ім. Любові Забашти Ніна Горбань, Ніна Заболотна та місцева майстриня Оксана Безжон.

18.12.2018

У Чернігівському МЦЗ відбулося засідання жіночого клубу, на якому безробітних вчили робити ляльки-мотанки.

02.10.2018

4 квітня 2018 року у відділі сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівського районного центру зайнятості безробітні вчилися вишивати хрестиком. Адже того дня у рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків» там відбувся інформаційно-просвітницький семінар «Україна вишивана».

04.04.2018
Як зробити своє резюме таким, що запам’ятається роботодавцю, і допоможе отримати бажану роботу? В службі зайнятості радять записати відеорезюме. Як це зробити безробітних вчили 27 лютого в Чернігівському міському центрі зайнятості на семінарі «Техніка пошуку роботи. Підготовка відеорезюме».
28.02.2018

Як запобігти ризикам нелегальної трудової міграції йшлося 16 лютого на семінарі для безробітних в Корюківському районному центрі зайнятості. Участь у заході взяли начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Корюківської райдержадміністрації Наталія Барабаш та начальник Корюківського бюро правової допомоги Євгенія Левченко

16.02.2018

У рамках культурно – просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» та з нагоди свят, що наближаються, служба зайнятості цього тижня активно проводить групові заходи для безробітних на тему «Покрова Пресвятої Богородиці: традиції святкування, обряди та звичаї».

10.10.2018

Днями в Чернігівському міському центрі зайнятості для безробітних відбувся семінар «Жінка на ринку праці» на тему: «Сімейний патронат». За словами керівника Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмили Мазур, яка взяла участь у заході, його мета - ознайомлення безробітних жінок з новою послугою та пошук кандидатів у патронатні вихователі.

18.04.2018

Професійна діяльність − одна з найвагоміших сфер у житті сучасної людини. Саме робота дає нам матеріальні блага, можливість самореалізуватися й самоствердитися, спілкуватися і знайомиться з різними людьми, бути в курсі важливих подій, відчувати себе потрібними і просто робить наше життя різноманітнішим і цікавішим.

03.03.2018
20 лютого 2018 року в Менському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для людей з особливими потребами за участю начальника відділу Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариси Омельяненко.
21.02.2018
Днями фахівці Новгород-Сіверського районного центру зайнятості провели виїзний семінар з вивільнюваними працівниками для людей, які працюють у Філії ПАТ «НСТУ» Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська».
14.02.2018