Знайомтесь: Ірина Кобидова - мешканка міста Чернігова, за фахом вчитель, у свій час працювала вихователем, інструктором з фізвиховання, вчителем. За плечима - 12 років професійного досвіду. Ця жінка закохана у свою роботу, вважає її своїм покликанням і не уявляє життя без неї.

Після закриття Петрушинської школи, де Ірина працювала останнім часом, їй довелося звернутись за допомогою до служби зайнятості. За весь час перебування на обліку в статусі безробітної, а це більше півроку, фахівці запрошували її на семінари, тренінги, допомагали складати резюме, навчали самопрезентації. Пропозиції роботи були різні, проте жінка прагнула працювати за фахом. І коли в базі з’явилася вакансія відділу освіти Новобілоуської сільської ради, то відразу зацікавилась нею. В дошкільний навчальний заклад, що в с. Рудка Чернігівського району, саме шукали  асистента вихователя. Отож Ірина без вагань погодилась відвідати роботодавця та після успішного проходження співбесіди, була успішно працевлаштована.

Сьогодні Ірина Кобидова опікується дітьми з особливими освітніми потребами,  разом з ними радіє їх успіхам та отримує неабияке задоволення від роботи. Вона вдячна фахівцям служби зайнятості за підтримку та реальну допомогу.

 

Анонс/Подія: 
Подія