Ірина Тунда зі Сновська, опинившись невдовзі після виходу з декретної відпустки без роботи, знала куди звернутися за допомогою. Адже свого часу служба зайнятості їй вже сприяла в працевлаштуванні.

   І хоча у своєму послужному списку жінка змінила не одне місце роботи – була продавцем, офіціантом, реєстратором в медзакладі, проте під час спілкування з кар’єрним радником висловила бажання повернутися в сферу торгівлі.

А тут, як кажуть, і «зірки зійшлися  вірно»… У магазин «Країна мрій» саме  підшукували продавця  непродовольчих товарів. Ірина виявилась підходящою кандидатурою. Наразі всі сторони задоволені: роботодавець - з відповідальним працівником, колишня безробітна - з улюбленою професією, кар’єрний радник - із почуттям виконаного обов’язку.

Крім того, роботодавець за  працевлаштування безробітної квотної категорії отримав ще й фінансову підтримку від служби зайнятості - компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  Нагадаємо, компенсація виплачуватиметься щомісяця протягом року.

Анонс/Подія: 
Подія