На сьогодні обласна служба зайнятості ухвалила рішення про надання допомоги по частковому безробіттю 114 роботодавцям області. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Позитивні рішення були прийняті після перевірки документів, які роботодавці відповідно до діючого Порядку подали до служби зайнятості. Отож, фінансову допомогу від держави отримають представники малого та середнього бізнесу, які працюють в сферах пасажирських перевезень, надання послуг з ремонту автотранспортних засобів, торгівлі, громадського харчування.

В результаті близько 2-х тисяч найманих працівників, які тимчасово залишилися без роботи на період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю.

Не упустіть і Ви шанс підтримати своїх працівників! З Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину та покроковою інструкцією щодо отримання допомоги по частковому безробіттю можна ознайомитися на сайті Чернігівського обласного центру зайнятості за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/novyna/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu

Анонс/Подія: 
Подія