Вперше Оксана Остапець звернулася до служби зайнятості в 2005 році. Робота оббивальника меблів мало влаштовувала молоду жінку, хотілося щось змінити, знайти те, що буде більш до душі. Запропонували їй тоді кілька вільних робочих місць, зупинилася на посаді листоноші.

Через 14 років життєві обставини знову привели Оксану до Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного  центру зайнятості. Тут знову допомогли з пошуком роботи. З усього запропонованого вибрала посаду кухаря в дитсадку. Дуже там подобалося працювати. Але…

У квітні 2020 року Оксана втретє звертається за допомогою в працевлаштуванні до фахівців служби зайнятості. Добре розуміла, що знайти роботу в умовах карантину буде складно. Тому, коли запропонували попрацювати на тимчасових роботах на комунальному торгово-виробничому підприємстві «Школяр», відразу ж погодилася. З дітьми працювати подобалося. Особливо раділа, коли бачила, що школярі з задоволенням їдять страви, приготовлені нею. Була приємно здивована, коли через деякий час їй знову запропонували тимчасово попрацювати у шкільній їдальні. У цей час і керівник «Школяра» Лариса Чернишева придивлялася до працівниці. Робота в шкільній їдальні не з легких, оплачується надто скромно, тому не просто знайти хорошого кухаря.

У результаті виграли обидві сторони: з 22 січня 2021 року Оксана Остапець працює кухарем у КТВП "Школяр". А ще від цього виграли учні Ніжинської ЗОШ №3 – саме тут працює хороший кухар, щедра, добра та турботлива жінка. Сама вона переконана, що тут і є її місце, тут вона потрібна, тут отримує задоволення від роботи.

Анонс/Подія: 
Подія