Сьогоднішня розповідь про вчорашнього безробітного Максима Двойноса, жителя села Жукотки Михайло-Коцюбинської територіальної громади Чернігівського району. Торік у грудні він звернувся за допомогою в працевлаштуванні до служби зайнятості - саме тоді закінчилися його повноваження на посаді виконуючого обов’язки старости Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Упродовж семи років трудового стажу Максим Двойнос працював на різних роботах: і слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів, і столяром, майже рік був головою Жукотківської сільської ради. За плечима має досвід робітничих професій: тесляра та столяра, здобуті в професійно-технічному училищі №18 міста Чернігова. Крім того, закінчив Херсонський національний технічний університет за спеціальністю «Інженер-механік».

Майже дев’ять місяців чоловік перебував у пошуках «своєї роботи», яка б відповідала освіті, досвіду та поклику душі. І коли цьогорічного вересня в базі даних служби зайнятості з’явилась вакансія вчителя трудового навчання закладу загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської територіальної громади, йому запропонували спробувати.

Спочатку Максим вагався, адже робота в школі для нього була новою. Поспілкувавшись з директором гімназії Миколою Шпаком, всі сумніви розвіялись. Педагогічний колектив зустрів нового вчителя надзвичайно привітно. А діти з першого дня полюбили його уроки. Та й він до роботи ставиться відповідально, ретельно продумує кожне заняття, вміло використовує сучасне обладнання, що дає можливість застосовувати нові технології виготовлення виробів з деревини. Свою місію вчитель трудового навчання вбачає в тому, аби привити дітям любов до праці, дати їм навички роботи з різним інструментами та обладнанням, що знадобляться у дорослому житті. На своїх уроках Максим Двойнос навчає школярів 6-9 класів створювати користі речі для побутового вжитку. Хлопці із задоволенням виготовляють скалки, товкачки, сільнички з дерева, чим радують успіхами своїх рідних. Лише за три місяці роботи його учні вже мають певні здобутки, зокрема, I місце в олімпіаді з трудового навчання серед шкіл Михайло-Коцюбинської територіальної громади.

Роботою вчителя задоволене керівництво гімназії. Радіють його успіхам і фахівці Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Адже ціль, яку вони щодня ставлять перед собою – це вдало підібрані кадри для роботодавців, а для громадян – робота, яка приносить задоволення. У Максима Двойноса склалося саме так!

Анонс/Подія: 
Подія