Одним з найдавніших і найулюбленіших занять українців було бджільництво. На сьогодні – це одна із найпоширеніших галузей народного господарства в Україні. Фактично кожен сотий українець – пасічник. Українське бджільництво знаходиться на аматорському рівні, та все ж чимало бджолярів вийшли на професійний рівень. І серед них – наш земляк із Сокиринець Микола Вовнянко. Для нього пасіка перестала бути хобі, і давно переросла в промисловий бізнес.

Так само і для нашого колишнього безробітного Віталія Скорика, улюблене захоплення, завдяки власній наполегливості та за сприяння служби зайнятості, стало його професією, як він сам говорить, пасіка – це його сімейна справа. Нею займалися його дідусь і батько. І він з дитинства допомагав їм. Та згодом, здобувши освіту, пішов працювати в СТОВ «Батьківщина» на посаду економіста. Працюючи там, Віталія, як офіцера запасу, мобілізували для виконання завдань по захисту України в зоні АТО. І вже повернувшись додому, знову почав задумуватись над тим, щоб продовжити справу своїх рідних.

Звільнившись з роботи, звернувся до служби зайнятості, де й дізнався про одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи учасникам АТО. Віталій Григорович розробив бізнес-план на тему: «Виробництво та продаж крем-меду (іншої продукції бджільництва)», успішно його захистив.

До речі, Віталій Скорик взяв участь у конкурсі проектів соціального підприємництва ветеранів АТО та членів їх сімей, а його проект «Соціальне підприємництво «Beesberry» став одним із десяти фіналістів регіонального відбору.

На сьогодні Віталій займається виробництвом, фасуванням та продажем різних сортів меду, крем-меду з натуральними наповнювачами, виведенням та продажем бджолиних маток місцевої української популяції.

Хочеться побажати Віталію успіхів у його починаннях. Сподіваємось, що його продукція буде популярною серед українців та наших гостей.

Анонс/Подія: 
Подія