У цьому переконана Тетяна Ляшенко з Бобровиці, якій свого часу довелося звернутися за допомогою до служби зайнятості. Маючи вищу педагогічну освіту, свій трудовий шлях вона починала вихователем дитячого садочка, потім був багаторічний досвід роботи у відділі освіти, а далі її кар’єра стрімко пішла вгору - до заступника голови районної державної адміністрації.

Опинившись без роботи, жінка мріяла про подальшу свою реалізацію  у сфері освіти. Тому, коли в базі служби зайнятості з’явилася вакансія директора закладу дошкільної освіти, відразу погодилася на запропонований кар’єрним радником варіант працевлаштування, успішно пройшла співбесіду і приступила до роботи.

«Я не впадала у відчай, коли стала безробітною, а навпаки, цей час використала на  самоосвіту, саморозвиток - вдосконалювала свої знання, вміння та навички, використовуючи можливості дистанційного навчання. Зокрема, багато корисної інформації отримала на «Освітньому порталі» державної служби зайнятості. Час промайнув швидко і робота знайшлася, та найголовніше для мене те, що я працюю за покликанням», - говорить колишня безробітна, а нині – директорка освітнього закладу.

 

Анонс/Подія: 
Подія