Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду запустили Національний онлайнпроєкт з тестування та вивчення української мови https://www.moyamova.in.ua/.

В рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою, із подальшим навчанням.

На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також багато онлайн ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», який в доступній формі пояснює норми нового правопису, який вступив в силу у 2019 році.

Перша можливість тестування надається 27 жовтня 2021 року (середа) о 09:30. Буде проведено безкоштовний онлайн-семінар «Сучасний український правопис», реєстрація на семінар: https://bit.ly/3pipEDr.

Реєстрація триватиме до 25 жовтня 2021 року включно. Посилання на zoom-трансляцію семінару буде надіслано організаторами всім зареєстрованим учасникам 26 жовтня 2021 року.

Анонс/Подія: 
Анонс події