Продовжити роботу у сфері торгівлі, тільки в новій якості, вирішила жителька Варви Алла Мельниченко, опинившись без роботи. Фахівці Варвинської районної  філії Чернігівського обласного центру зайнятості, куди жінка звернулася за сприянням у працевлаштуванні, запропонували скористатися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Після участі в семінарі «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», сумнівів не залишилось. Вчорашня продавчиня продовольчих товарів вирішила залишитися у торгівлі, проте з власним магазином.

Бізнес Алла Мельниченко започаткувала у вересні минулого року - орендувала приміщення, закупила товар, а вже в листопаді оформила найманого працівника. До речі, підбір кадрів довірила професіоналам зі служби зайнятості, які оперативно знайшли підходящу кандидатуру та організували стажування на робочому місці.

Сьогодні жінка щаслива, що має власну справу, яка успішно розвивається та приносить дохід. Радіє, що обрала таку сферу діяльності, якій навіть карантин не завадив, адже  продукти харчування завжди користуються попитом у населення.

Анонс/Подія: 
Подія