Людина, яка намагається долати труднощі, не зневірюється, прагне позитивних змін і наполегливо йде до мети, врешті-решт отримує бажаний результат. Прикладом цього є історія Андрія Полянського з Мени, який, незважаючи на інвалідність та брак робочих місць у невеличкому містечку, таки знайшов роботу. Щоправда, за сприяння служби зайнятості.

За фахом Андрій – економіст, але останнім часом працював комірником. Залишившись без роботи, він звернувся до Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за допомогою в працевлаштування. Тісна взаємодія безробітного з кар’єрним радником виявилася результативною. Врахувавши попередній досвід клієнта, його побажання та можливості, кар’єрний радник підібрала йому підходящі вакансії. В їх переліку безробітного зацікавила робота продавця з продажу меблів у магазині ФОП Попович О.І. Хоча й не по спеціальності, але вирішив спробувати. Та й Андрій, як потенційний працівник, цілком влаштовував роботодавця. Тепер колишній безробітний та підприємниця вдячні службі зайнятості за кваліфіковану допомогу.

До речі, протягом січня-жовтня 2020 року в області за сприяння служби зайнятості були працевлаштовані 339 безробітних людей з інвалідністю.

Анонс/Подія: 
Подія