Шукаєте роботу та маєте хист до шиття? Запрошуємо вас 25 травня до Прилуцької швейної фабрики, що розташована за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 299, на мініярмарок вакансій. Початок заходу о 10.00.

Наразі підприємство запрошує на роботу швачок. Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, а отже, соціальний пакет, гідні умови праці, вчасну виплату заробітної плати. Крім того, обіцяє компенсувати 50% вартості проїзду для працівників-мешканців району або здійснювати їх підвіз до місця роботи, якщо в одній місцевості проживає 15 осіб. На підприємстві працює медичний пункт, де працівники мають змогу перевірити свій стан здоров’я, отримати консультацію та кваліфіковану медичну допомогу.

ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика» спеціалізується на виробництві верхнього чоловічого та жіночого одягу, а саме: жіночих та чоловічих плащів, пальт, напівпальт, жакетів та блейзерів, суконь та спідниць, брюк, бриджів, блузок з натуральних матеріалів, а також спецодягу.

За додатковою інформацією звертайтеся до Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за тел. +38(095)6607392.

Пропозиції роботи дивіться на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua , на телеграм каналі актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz , на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Анонс/Подія: 
Анонс події