17.03.2023 | 09:05

Вже другий місяць поспіль у Менській територіальній громаді  безробітні, залучені службою зайнятості до суспільно корисних робіт, допомагають комунальникам ремонтувати та очищати криниці. 

Такі роботи здійснюються в рамках реалізації проєкту щодо покращення доступності та якості питної води. За повідомленням Менської міської ради, планується  почистити, продезінфікувати та облаштувати 48 криниць у 18 населених пунктах. Відтак користуватися ними зможуть близько 13 тисяч жителів громади.

До облаштування криниць у Менській територіальній громаді вже залучено 18 безробітних. Загалом же в області у поточному році свій внесок у Перемогу зробили 435 підопічних служби зайнятості у 25 територіальних громадах.  У переліку робіт - ремонтно-відновлювальні роботи, зведення фортифікаційних та захисних споруд, приведення у належний стан укриттів цивільного захисту, розчищення придорожніх та прибережних смуг, заготівля дров, виготовлення маскувальних сіток та окопних свічок для потреб Збройних Сил.

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними укладається строковий трудовий договір, оплата праці не може бути нижчою розміру мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні складає 6700 грн, що є більшою за середню виплату допомоги по безробіттю.

Бажаєте й ви вступити до «Армії відновлення» країни? Звертайтеся до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv