Така можливість для самореалізації наразі цілком реальна. У цьому 24-річний Денис Чуєнко з Чернігова переконався на власному досвіді. Ставши учасником програми «Власна справа» урядового проєкту єРобота, отримав мікрогрант та відкрив кафе по приготуванню фастфудів.
Ідею стати підприємцем хлопець «виношував» у своїй голові близько 4-х років, не наважувався реалізувати через брак коштів для старту. Працював спочатку за здобутою професією електромонтером, потім – торговим представником, інкасатором, а мріяв про власний бізнес. Прикладом був старший брат, який відкрив кав’ярню. Саме від нього, а потім і від друзів дізнався про можливість отримати мікрогрант. Більше інформації знайшов в інтернеті. А далі – подав заяву та бізнес-план через портал «Дія», пройшов онлайн співбесіду з фахівцями обласного центру зайнятості та став одним з переможців на отримання фінансової допомоги.
Своє невеличке, але затишне кафе підприємець-початківець вирішив розмістити там, де стовідсотково буде попит на «швидку їжу», - це промислова зона на околиці міста, поблизу - СТО, склади, майстерні, торгові та виробничі приміщення. У асортименті, який надалі планує розширити, є все необхідне, аби швидко та смачно перекусити: картопля фрі, шаурма, хот-дог, з напоїв – кава, чай, лимонади тощо. Грантові кошти витратив на оренду приміщення та обладнання, взяв на роботу двох працівників. До речі, створення робочих місць є обов’язковою умовою і від їх кількості залежить сума фінансової підтримки. Каже: «Бізнес – це завжди ризик, а під час війни – подвійний. Проте це ще й можливість самореалізуватися та рухатися вперед».
Нагадуємо, за програмою «Власна справа» можна отримати на започаткування або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис грн. в залежності від кількості створених робочих місць: одне робоче місце – до 150 тис. грн, два і більше - 250 тис. грн.
Подати заяву на отримання грантів за урядовим проєктом «єРобота» можна прямо зараз через Дію https://is.gd/KT7RoW
Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv