16.07.2021 | 14:50

Робота є! Головне - бажання працювати. Підібрати кадри для роботодавців та отримати легальну роботу безробітним допомагає служба зайнятості. Плідна співпраця в цьому напрямі наразі триває з Чернігівським хлібокомбінатом №2.

Це підприємство є одним з ринкоутворюючих в області. Працює воно вже понад 50 років і спеціалізується на виробництві житньо-пшеничних і пшеничних сортів хліба, здобних та кондитерських виробів та реалізує їх. Продуктивність комбінату становить більше 20 тонн на добу, в асортименті понад сотня найменувань. За словами директора ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» Ольги Заїки, продукцію вони виготовляють лише з використанням натуральних компонентів, застосовують фірмову рецептуру та класичні традиційні технології випічки, створюючи смачні шедеври, які отримують різноманітні відзнаки і нагороди. «Основною нашою фішкою є те, що ми виготовляємо «здоровий» хліб - без хімії та розпушувачів», - каже вона.

Ще одним скарбом підприємства є колектив. За словами Ольги Заїки, на хлібокомбінаті працюють люди, які мають поклик до цієї справи. Наразі в виробництві задіяні 350 осіб, але цього замало. Хлібокомбінату бракує робочих рук. Потрібні укладальники-пакувальники, формувальники тіста, пекарі, технологи, водії та слюсарі–ремонтники. Своїм працівникам підприємство гарантує офіційне працевлаштування, гідну заплату (аванс+з/п), та повний соціальний пакет. А це - оплачувані лікарняні та відпустки (щорічні основні, додаткові соціальні та за шкідливі умови праці та ненормований робочий день), додаткова оплата вечірніх та нічних годин роботи відповідно до КЗпП, доставка на роботу працівників, які працюють у нічний час, дитячі новорічні подарунки та подарунки працівникам до професійних та інших свят. У разі потреби працівникам надається кімната в гуртожитку. Є й заохочення від роботодавця - за кожний відпрацьований робочий день людина отримує приємний бонус у вигляді хлібини. Графік роботи на хлібокомбінаті позмінний. Працевлаштуватись туди можуть не лише чернігівці, а й жителі інших населених пунктів.

Переваги роботи на підприємстві вже давно оцінили  ті, хто працює там не один рік. «На хлібокомбінаті я вже 17 років. Робота подобається, бо тут стабільність», - каже укладальниця-пакувальниця ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» Оксана Кутиш.

З питань працевлаштування до Чернігівського хлібокомбінату №2 або на інше підприємство міста чи області звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном: (04637)67-53-23.

Обирайте можливості – працюйте легально! Щоденно в базі вакансій обласної служби зайнятості актуальними є близько тисячі пропозицій легальної роботи, ознайомитися з якими можна на сайті: https://chg.dcz.gov.ua/.