02.06.2017 | 12:46

Там, де діти, - завжди весело і позитивно, а де служба зайнятості – цікаво і пізнавально. В цьому переконатися мали змогу учасники свята, організованого Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В.Г.Короленка з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. До святкового дійства долучилися й фахівці Чернігівського міського центру

зайнятості.

Гучна весела музика, що зранку лунала біля бібліотеки, привабила на свято чимало маленьких чернігівців разом із батьками. Присутніх розважали співочі, танцювальні та циркові колективи міста. Окрасою заходу стала книжкова виставка, де відвідувачі мали змогу ознайомитися не лише з літературними новинками, а й роботою різних відділів бібліотеки. Залюбки діти взяли участь у веселому флешмобі «Я за права дитини». А ще була прекрасна мандрівка поетичним серпантином у супроводі чернігівських митців та захоплива подорож у світ професій разом зі службою зайнятості.

Жваві, енергійні та завзяті дітлахи вправно відгадували загадки про професії, пригадували приказки та прислів’я про працю. Ерудованість,

обізнаність, кмітливість та акторську майстерність продемонстрували вони в конкурсах «Вгадай професію», «Напис на стіні» «Якби я був…» тощо. Охоче малюки розповіли про професії своїх батьків та поділилися мріями, ким хочуть стати у майбутньому. Діти проаналізували свої здібності й уподобання, уміння й навички, дізналися, чому на їх варто зважати, обираючи професію. Було наголошено, що при виборі професійного шляху треба враховувати не престиж фаху, а потреби ринку праці. Не варто обирати майбутню трудову діяльність «за компанію», зважати потрібно на свої бажання.

«Професійного успіху досягає той, хто, маючи улюблену роботу, постійно підвищує кваліфікацію, освоює суміжні професії, прагне пізнати нове», - зауважила фахівець міського центру зайнятості Тетяна Коваленко.

Найактивніші учасники змагань отримали подарунки від служби зайнятості.