27.03.2017 | 16:46

24 березня в Носівському РЦЗ відбувся семінар для роботодавців. У заході взяли заступник начальника відділу надання соціальних послуг Носівського РЦЗ Надія Гумен, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області Марина Величко, начальник відділу праці управління соціального захисту населення Носівської РДА Людмила

Мельник.

Фахівець служби зайнятості ознайомила учасників семінару з ситуацією на ринку праці, послугами служби зайнятості, зокрема, організацією громадських та інших робіт тимчасового характеру, наданням компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця безробітних, можливістю професійного навчання безробітних тощо. Присутні дізналися також про нові підходи в обслуговуванні клієнтів, запровадження сучасних технологій підбору кадрів та пошуку роботи (відеорезюме, відеовакансії, комунікація з безробітними через соціальні мережі).

Лейтмотивом обговорення стали законодавчі новації: зміни в звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю. Йшлося також про негативний вплив тіньової зайнятості та важливість соціальної відповідальності у бізнесі, яка проявляється дбайливим ставленням до працівників та безкорисною допомогою суспільству.