31.03.2021 | 16:37

Саме такої домовленості було досягнуто на робочій зустрічі директора Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лариси Татарченко з Линовицьким селищним головою Віталієм Нестерком та його заступником Анатолієм Лябахом. Результатом перемовин стало підписання Угоди про співпрацю у сфері сприяння працевлаштуванню та соціальному захисту на випадок безробіття жителів територіальної громади.

Відтак у Линовицьому центрі надання адміністративних послуг згідно із затвердженим графіком прийому громадян працюватиме фахівець служби зайнятості. Отже, бажаючі матимуть змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості та існуючими електронними сервісами. Це офіційний вебсайт Державної служби зайнятості, «Електронний кабінет безробітного», «Електронна черга» «Освітній портал», «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» тощо. За їх допомогою можна, не виходячи з дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до фахівця служби зайнятості, переглянути вільні робочі місця, створити власне резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування центру (філії) зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитимуться, зокрема онлайн, пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, здібностей та нахилів. А ще - дізнатися про джерела пошуку роботи, актуальні вакансії, правила складання резюме та проходження співбесіди тощо. Задля зручності прийому громадян для фахівця служби зайнятості облаштовано комп’ютеризоване робоче місце з безкоштовним WI-FI.

До речі, відкриття у Линовицькій селищній раді центру надання адміністративних послуг відбулося в березні 2021 року. Тепер жителі територіальної громади мають змогу отримати потрібний перелік адміністративних послуг в комфортних умовах недалеко від дому.