24.03.2017 | 14:39

23 березня 2017 року в рамках реалізації проекту «Квиток до успіху» фахівці Прилуцького МРЦЗ провели ярмарок вакансій. Щоб поінформувати про актуальні вакансії якомога більшу кількість людей захід було проведено на Андріївському ринку – в найбільш людному місці Прилук.

Під час ярмарку бажаючих ознайомили з ситуацією на ринку праці, актуальними вакансіями, послугами служби зайнятості, зокрема, можливістю професійного навчання, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, сприянням у відкритті власної справи тощо.

За словами фахівців Прилуцького МРЦЗ, наразі є вільні робочі місця в галузі будівництва, торгівлі, громадського харчування та швейного виробництва. Учасникам заходу були запропоновані вакансії як за робітничими професіями (водій автотранспортних засобів, токар, електрогазозварник), так і для бухгалтерів та інженерів (інженер з охорони праці, інженер-технолог тощо).

Всім, хто зацікавився пропозиціями роботи, було запропоновано звернутися безпосередньо до роботодавця для проходження співбесіди з керівниками.