19.08.2016 | 15:39

16 серпня відбулася робоча зустріч директора Менського районного центру зайнятості Тамари Кот з керівником Прат «ШРБУ-82» Віктором Штирхуном.

Її мета – розширення співпраці. Отож йшлося про нові технології, які освоює служба зайнятості на сучасному етапі, а також можливості та послуги, зокрема про укомплектування вакансій, організацію професійної підготовки кадрів на замовлення роботодавця, стажування шукача роботи безпосередньо на робочому місці.

Увагу роботодавця було акцентовано на останніх законодавчих нововведеннях, які наберуть чинності 30 липня, а саме: про можливість компенсації єдиного соціального внеску за умови працевлаштування за направленням служби зайнятості учасника АТО.

Довідково: Прат «ШРБУ-82» - це дорожньо-будівельна організація, яка сьогодні забезпечує роботою 80 громадян. З 11 вакансій, поданих для укомплектування, 10 - укомплектовані за сприяння служби зайнятості. Крім того, на замовлення підприємства 2 безробітних пройшли професійну підготовку, 5 - залучені до тимчасових робіт. Найближчим часом планується організація тимчасових робіт для 3-х безробітних менян.