05.07.2016 | 16:24

Семінар за участю осіб з інвалідністю відбувся 4 липня у Чернігівському міському центрі зайнятості.

За словами заступника директора Чернігівського МЦЗ Світлани Серб, це особлива категорія клієнтів служби зайнятості, при працевлаштуванні якої нерідко доводиться ламати певні суспільні стереотипи. Тому, зокрема під час семінарів, ми приділяємо особливу увагу підвищенню самооцінки осіб з інвалідністю, формуванню у них мотивації до праці, навичок впевненої поведінки під час пошуку роботи. Також вони отримують інформацію про послуги служби зайнятості, опановують техніку пошуку роботи.

У центрі зайнятості подбали про безбар’єрний доступ до послуг клієнтів з обмеженими фізичними можливостями – міський центр зайнятості, як і всі центри зайнятості області, обладнаний пандусом, має кнопку виклику спеціалістів, куточок для цієї категорії громадян з місцями для самостійного пошуку роботи, з вільним доступом до загальнодержавної бази вакансій.

З початку року на обліку в міському  центрі зайнятості перебували  та  отримували послуги 234 особи з інвалідністю. З них 38 – працевлаштовано, 20 - залучено до тимчасової зайнятості, 8 – скеровано на професійне навчання.

Станом на 1 липня поточного року на у м.Чернігові налічувалось 130 безробітних громадян з особливими потребами.