27.02.2018 | 16:30

Наприкінці лютого в Носівському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю представників ТОВ «Наташа-Агро», а саме: інспектора з кадрів Світлани Козик, начальника автотранспортної колони Володимира Сікора та інженера-механіка машино-тракторної колони Миколи Стратілата.

Вони ознайомили безробітних з діяльністю підприємства, вимогами до кандидатів, умовами праці та рівнем заробітної плати.

Наразі підприємство запрошує на роботу водіїв автотранспортних засобів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, електромонтерів, стропальників, електрозварювальників ручного зварювання, акумуляторників, охоронників, будівельників. Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальні гарантії, пільгове харчуванням. Крім того, в разі потреби працівники забезпечуються житлом у гуртожитку, можлива й організація підвозу службовим транспортом з відділених місць проживання до роботи і назад.

Відбувся ярмарок вакансій й у відділі сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівського районного центру зайнятості. Там роботу безробітним пропонувало ТОВ «Земля і Воля». Підприємству потрібні трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, слюсарі-ремонтники та підсобні робітники.

Презентувала підприємство та вакансії начальник відділу по роботі з персоналом ТОВ «Земля і Воля» Віра Ревицька.

Нагадаємо, обидва підприємства є великими та успішними аграрними компаніями.