22.08.2016 | 10:56

Одним з успішніших та стабільно працюючих сільськогосподарських підприємств у Чернігівському районі є Приватне акціонерне товариство «Чернігівське племінне підприємство», яке спеціалізується на розведенні великої рогатої худоби, виробництві молочної продукції та вирощуванні зернових культур. На сьогодні там працює 50 осіб не лише з с. Довжик, де воно знаходиться, а й з навколишніх населених пунктів.

Протягом багатьох років ПрАТ «Чернігівське племпідприємство» активно співпрацює з Чернігівським РЦЗ щодо підбору кадрів, організації професійного навчання та тимчасових робіт. Свого часу надавались дотації на створення додаткових  робочих  місць для працевлаштування безробітних. Лише у цьому році на підприємство за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 8 безробітних. На разі підприємство має потребу в електрогазозварниках.

Про укомплектування цих вакансій йшла мова під час робочої зустрічі 19 серпня заступника директора Чернігівського ОЦЗ Максима Торжевського та директора Чернігівського РЦЗ Лариси Юрченко з головою правління ПАТ «Чернігівське племінне підприємство» Григорієм Васеком. Крім того, обговорили питання підготовки та перепідготовки кадрів, можливості відшкодування витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на новостворені робочі місця, організації тимчасових робіт, неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. Працівники служби зайнятості поінформували роботодавця про останні законодавчі нововведеннях, які наберуть чинності 30 серпння, - можливість компенсації єдиного соціального внеску за умови працевлаштування за направленням служби зайнятості учасників АТО.