25.05.2018 | 12:02

24 травня в Носівському районному центрі зайнятості відбувся «круглий стіл» на тему «Взаємодія та співпраця з органами пробації та забезпечення доступу до соціальних послуг осіб, що звільняються з місць позбавлення волі». Участь в обговоренні взяли представники центру зайнятості, органів пробації, райвідділу поліції, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, міської лікарні.

На засіданні йшлося про взаємодію між усіма службами та відомствами, що здатні допомогти особам, які звільняються з місць виконання покарань, інтегруватися в суспільство.

Заступник директора Носівського районного центру зайнятості Людмила Музиченко звернула увагу присутніх на те, що працевлаштування засуджених має важливе значення, як для них самих, так і оточуючих людей. За її словами, зайнятість осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, зменшує рівень рецидивної злочинності та сприяє безпеці суспільства.

Людмила Музиченко поінформувала учасників засідання про послуги, які надає служба зайнятості таким громадянам. Зокрема, йшлося про підбір підходящої роботи, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, можливість професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації тощо.

Начальник Носівського РС з питань пробації Андрій Макєєнко ознайомив присутніх із завданням служби пробації, ключовими положеннями «Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

Учасники заходу обговорили та узгодили спільний план дій щодо розширення напрямів співпраці.