оп
11.01.2019 | 10:29

У Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних жінок на тему: «Жінка на ринку праці». Участь у заході взяли представники Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альона Римар та  Роман Драгуна.

Зі станом ринку праці, послугами, які надає служба зайнятості, актуальними вакансіями, новаціями в обслуговуванні безробітних присутніх ознайомила фахівець філії Зоя Ганнущенко.

Фахівці Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли учасникам заходу якими нормами чинного законодавства захищаються інтереси жінок, нагадали про принцип рівності у правах чоловіків та жінок, закріплених не лише в Конституції України, а й в інших законодавчих актах, наприклад, Кодексах про шлюб та сім'ю, про працю тощо. Особливу увагу було приділено роз’ясненню основних положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запропоновано новий підхід (із використанням європейських стандартів) до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві. Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила цей закон у грудні 2017 року, а в січні 2018 року набула чинності норма документа про обтяжуючі обставини. І лише цього року набули чинності інші норми закону.