29.09.2022 | 10:57

Як підприємці-початківці, так і досвідчені бізнесмени, сьогодні можуть отримати кошти для старту та розвитку бізнесу в рамках державної програми «єРобота».

Сума фінансової підтримки – від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць. На сьогодні з 299 претендентів на отримання мікрогранту на Чернігівщині пощастило 21, по яким вже прийнято позитивні рішення. Вони мають створити 74 робочі місця. Загальна сума грантових коштів становить понад 5 млн грн.

Серед перших отримувачів мікрогранту на Чернігівщині – жителька с. Плоске Ніжинського району Анастасія Єрко. Її бізнес-план стосується виробництва паливних пелет та заготівлі дров. На думку підприємниці,  цей бізнес є перспективним, адже в умовах дефіциту природного газу мають з’явитись альтернативні замінники джерела тепла. Пелети є одними з найвигідніших, бо виробляються з відходів лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва: тирси, соломи, соняшникової шелухи.

Отримані кошти мікрогранту підприємниця витратить на придбання обладнання для виробництва деревних пелет та заготівлі дров. Цього року планує працевлаштувати трьох працівників, а потім їх кількість збільшити до п’яти. А це нові робочі місця для жителів сільської місцевості, де постійно бракує вакансій.

Подавати заяву за урядовою програмою "єРобота" треба через портал Дія https://is.gd/KT7RoW

Дієві поради, як уникнути помилок та на що звернути увагу при складанні бізнес-плану: https://is.gd/q5vium

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за тел.: (0462)77-90-29 або на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv