24.04.2024 | 16:14

Сергій Єрмоленко, директор з управління персоналом ПрАТ «Слов'янські шпалери – КФТП», звернувся за консультацією щодо гранту для переробних підприємств. До речі, ця компанія – відомий український виробник шпалер та найбільше бюджетоутворююче підприємство Корюківщини. Фабрика забезпечує роботою понад 400 людей.

За словами фахівчині офісу «Зроблено в Україні», дане підприємство може отримати цю грантову допомогу. Вона пояснила представнику роботодавця, як це діє. Отже, розмір гранту – до 8 млн грн. за умови створення не менше 25 робочих місць. Дана грантова програма передбачає співфінансування: 80% витрат бізнес-проєкту компенсує держава, а 20% - це кошти грантоотримувача. І такі умови лище тому, що підприємство «Слов'янські шпалери» розташоване на деокупованій території, інакше було б 50% на 50%. Грантові кошти можна витратити на придбання, доставку та  введення в експлуатацію основних засобів виробництва (верстатів, технологічного обладнання). У разі отримання гранту треба створити нові робочі місця, провадити діяльність не менше 3 років, сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштованих працівників.

Сподіваємося, що ця грантова програма, стане в пригоді ПрАТ "Слов'янські шпалери – КФТП» і сприятиме розвитку підприємства, яке працює на території громади, де ведуться бойові дії, та, незважаючи на ризики, виробляє українську продукцію.

Потрібна консультація щодо державних грантових програм? Звертайтеся до регіонального офісу «Зроблено в Україні» (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40).