25.08.2016 | 11:30

22 серпня відбулася зустріч директора Носівського районного  центру зайнятості  Галини Красносільської з керівником ТОВ «Формстиль» Олександром Лупаном. Її мета - інформування про послуги та нові сервіси державної служби зайнятості на сучасному етапі.

Співпраця служби зайнятості з ТОВ «Формстиль» триває вже багато років. Підприємство спеціалізується на пошитті спецодягу, зимових курток та палаток. На сьогодні його основними замовниками є Міністерство оборони та  Міністерство внутрішніх справ. Підприємство забезпечує роботою 90 осіб, працює стабільно, в перспективі планує відкрити ще одну лінію по пошиттю спецодягу на 15 робочих місць. «Сподіваємось, служба зайнятості і надалі допомагатиме нам у підборі кадрів», - зауважив його керівник.

Отож під час зустрічі йшлося про можливості підготовки кадрів за направленням служби зайнятості, в тому числі у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, організації стажування безпосередньо на робочому місці, нові сервіси - відеорезюме, відеопрезентація вакансії, комунікація з шукачами роботи через Інтернет та соціальні мережі тощо. Було акцентовано увагу й на останніх законодавчих нововведеннях, зокрема, щодо компенсації єдиного соціального внеску за умови працевлаштування за направленням служби зайнятості учасника АТО. 

Довідково: протягом січня-липня поточного року на обліку в Носівському РЦЗ перебувало 1503 безробітних, з яких 513 – працевлаштовано, 136 – проходили професійне навчання, 243 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.