30.05.2018 | 10:48

Про соціальний супровід при працевлаштуванні безробітних за підходом кейс-менеджменту говорили на засіданні «круглого столу» в Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості. В обговоренні взяли участь представники служби зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міськради, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста та району, міського управління освіти, територіального центру соціального обслуговування міськради, Прилуцького бюро правової допомоги, Центру підтримки підприємництва та організації УТОГ.

Директор Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лариса Татарченко ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці, послугами служби зайнятості, зокрема новітніми підходами в її роботі. Було зазначено, що наразі служба зайнятості є сервісною установою, яка оперативно реагує на вимоги ринку праці, в своїй діяльності застосовує як традиційні форми роботи, так і нові, зокрема з використанням сучасних технологій.

Водночас заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець наголосив, що на сьогодні першочерговими завдання служби зайнятості є задоволення потреб роботодавця в робочій силі та допомога соціально незахищеним верствам населення в усуненні перешкод при працевлаштуванні, що і є основним завданням соціального супроводу при працевлаштуванні за підходом кейс-менеджменту.

Учасники «круглого столу» окреслили шляхи подальшої співпраці, зокрема щодо професійної орієнтації громадян задля підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, допомоги в соціальній адаптації учасникам АТО. Крім того, результатом засідання стало досягнення домовленості щодо підписання угод про співпрацю між центром зайнятості та Прилуцьким відділом з питань пробації і організацією УТОГ.