21.03.2018 | 18:08

Де здобути затребувану на ринку праці професію, щоб з дипломом на руках не поповнити лави безробітних, 22 березня дізналися випускники чернігівських шкіл №14, 18, 21 та 34. Вони побували на екскурсії в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту.

Розпочалася зустріч святковим концертом і презентацією навчального закладу. Під час екскурсії викладачі ліцею залюбки показали гостям навчальні кабінети, виробничі майстерні, лабораторії, ознайомили з історією створення закладу, їх гордістю, а саме: відомими випускниками та кваліфікованими педагогами, поділилися планами на майбутнє. Школярі дізналися, які професії можна здобути в цьому навчальному закладі.

Так, Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту готує кваліфікованих працівників залізничних та будівельних професій, а також фахівців для галузі громадського харчування. Зокрема, помічників машиніста електровоза, помічників машиніста тепловоза, слюсарів з ремонту рухомого складу, монтерів колії, провідників пасажирського вагона, кухарів, кондитерів, електромонтажників з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажників силових мереж та електроустаткування, штукатурів, малярів, лицювальників-плиточників, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварників, електрогазозварників ручного зварювання, монтажників гіпсокартонних конструкцій, монтажників систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації, охоронників, електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації.

«Для успішного навчання тут створені всі належні умови, - сказав в.о. директора ліцею Максим Поджарий. - Є зручні аудиторії, оснащені сучасними приладами майстерні виробничого навчання та лабораторії, сучасний комп’ютерний клас, бібліотека, актова і спортивна зали, затишний гуртожиток, можливість проведення цікавого й корисного дозвілля. Навчаючись в ліцеї наші учні отримують якісні знання та безкоштовну освіту».