29.08.2016 | 14:58

Днями  в рамках місячника підтримки підприємництва в Менському районному центрі зайнятості відбувся «День відкритих дверей». На захід були запрошені безробітні, які зацікавились можливістю відкриття підприємницької діяльності за допомогою служби зайнятості.

Директор центру зайнятості Тамара Кот ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, зокрема й щодо сприяння у започаткуванні власної справи.

Цікавими були розповіді підприємців, які свого часу скористались можливістю отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власний бізнес, попередньо безкоштовно пройшовши навчання на цільових курсах. Вони вже не один рік успішно реалізують свої бізнес-ідеї, співпрацюючи з центром зайнятості уже в якості роботодавців.

Тетяна Карпенко - головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Менської РДА ознайомила присутніх з обласною програмою розвитку малого та середнього підприємництва по Чернігівській області та акцентувала увагу підприємців на умовах надання їм фінансово-кредитної підтримки.

Як переконались присутні під час заходу безробітні, стати бізнесменом  - реально. Головне – поставити перед собою мету, вибрати бізнес-ідею, скласти план її реалізації та твердо і наполегливо  рухатися вперед.

 

Довідково: З початку поточного року за допомогою Менського РЦЗ 11 безробітних відкрили власну справу, серед них 3 демобілізованих учасників АТО.