11.11.2020 | 11:10

Щорічно у третю неділю листопада, коли завершуються польові роботи, аграрії відзначають своє професійне свято – День працівників сільського господарства. У цьому році святкуватимуть 15 листопада. Отож, наші щирі вітання та найкращі побажання працівникам цієї галузі.

 

Сільське господарство традиційно відіграє важливу роль у економіці як України в цілому, так і Чернігівщини зокрема, яка є аграрним регіоном. Майже 27 тисяч працівників задіяно в цьому секторі економіки області.

Протягом січня-жовтня у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося більше 4 тисяч вакансій для працівників сільськогосподарської галузі. Найбільший попит – на трактористів-машиністів, тваринників, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва. Також роботодавці потребують агрономів, доярів, робітників фермерського господарства тощо. Найбільш високооплачувані серед вакансій - оператор із штучного осіменіння тварин та птиці, головний агроном, головний ветеринарний лікар, овочівник, тракторист-машиніст, дояр, коняр.

Станом на 1 листопада у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічувалося 120 вільних вакансій для працівників у сфері сільського господарства.