оп
20.12.2018 | 12:34

У Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту імені О.Майнової запроваджено проведення циклу уроків зайнятості «Чинники успішного працевлаштування», які проводить для студентів керівник центру кар’єри та працевлаштування коледжу Микола Демидюк.

На таких заняттях  розглядаються питання ринку праці, законодавства про зайнятість населення, організації підприємницької діяльності, техніки самостійного  пошуку роботи тощо. У програмі також передбачено практичні заняття  на базі відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Зокрема, це заняття з питань порядку реєстрації, пошуку роботи через інтернет-ресурси служби зайнятості, складання резюме, розробка програм кар’єрного зростання, презентації власного творчого потенціалу.

18 грудня в рамках Дня відкритих дверей служби зайнятості для студентів коледжу проведено заняття на тему «Молодь на ринку праці». Майбутні випускники дізналися про актуальні професії та вакансії на сучасному ринку праці, отримали інформацію про перелік послуг, які надає служба зайнятості, а також переконалися у перевагах легальної зайнятості.