оп
11.05.2019 | 12:52

Протягом січня-квітня поточного року лави безробітних в області поповнили 6,9 тис. осіб – саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості в цей період (на 7,4 % менше, ніж у січні-квітні торік). Загалом же на обліку з початку року перебували та отримували послуги 18,7 тисяч безробітних громадян. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Так, 3,8 тис. безробітних працевлаштовано - на 4,6% більше, ніж рік тому. Зокрема 97 осіб  - на нові робочі місця шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 7 – шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Крім того, 1,2 тис. безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, що на 64% більше у порівнянні з минулорічним показником. У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 2,3 тис. безробітних - на 8% більше, ніж торік. 

Станом на 1 травня 2019 року в області налічувалось 11,1 тис. безробітних. Водночас роботодавці шукали 1,9 тис. працівників. Отож на  кожне вільне робоче місце претендували 6 осіб.