25.05.2017 | 15:18

Тренінги під такою назвою пропонують безробітним учасникам АТО служба зайнятості та громадська організація «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». 24 травня такий захід відбувся в Чернігівському МЦЗ. Секрети, як позбутися страхів, подолати стрес, отримати бажану роботу, віднайти душевний спокій і знову навчитися радіти життю, розкрили бійцям психолог громадської організації Олег Галепа та

фахівці служби зайнятості.

Учасників заходу ознайомили з негативними наслідками стресу та методами його подолання, навчили знаходити приховані резерви та використовувати їх під час криз, контролювати свої емоції, отримувати насолоду від повсякденних речей. Під час тренінгу присутніх також поінформували про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості та актуальні вакансії.

До речі, протягом січня-квітня 2017 року в області на обліку в службі зайнятості перебували та отримували соціальні послуги 826 учасників антитерористичної операції на сході країни. За сприяння служби зайнятості роботу знайшли 83 вчорашніх воїнів, з яких 10 стали підприємцями, отримавши фінансову допомогу від служби зайнятості на відкриття власної справи, одного чоловіка працевлаштовано на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 11 осіб обрали військову службу за контрактом. Крім того, 74 колишніх бійців залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 32 - направлено на професійне навчання.

На 1 травня 2017 року на обліку в службі зайнятості налічувалось 579 безробітних учасників АТО.