05.09.2019 | 12:48

Днями у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників районного військкомату.

Під час заходу безробітних ознайомили з ситуацією на ринку праці та актуальними вакансіями. Зокрема, військові зауважували, що служба за контрактом – це гарний шанс працевлаштуватись тим, хто шукає роботу, до того ж гідно оплачувану. Безробітних поінформували про вимоги до кандидатів, умови служби, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту, зміни в законодавстві, що стосуються військовослужбовців та членів їх сімей. Так, було зазначено, що держава гарантує військовослужбовцям вихід на пенсію на пільгових умовах, надання житла на час проходження військової служби та можливість отримання житла, можливість здобуття військової спеціальності, право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах, лікування та оздоровлення. Також присутніх ознайомили з алгоритмом укладання контракту, тривалістю контракту тощо.

До речі, цього тижня обласною службою зайнятості було проведено сім таких семінарів. Участь у них взяли майже 60 безробітних.