14.03.2024 | 15:39

Актуальні тенденції та проблеми сучасного ринку праці, найбільш затребувані професії, підготовка та перекваліфікація кадрів, перспективи професійно-технічної освіти — ці та інші теми обговорюватимуться під час всеукраїнського форуму "Ринок праці та професійна освіта в Україні: виклики та перспективи", що відбудеться 20 березня 2024 у Києві.

Організаторами форуму виступають  Helvetas Swiss Intercooperation у партнерстві з Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України, за підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Під час заходу будуть презентовані результати нових досліджень Helvetas щодо попиту роботодавців приватного сектору на персонал та потребу у професійній  підготовці кадрів. 

Форум відкриватимуть директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк та директор Helvetas в Україні Петр Баше

Серед запрошених гостей - представники Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства економіки, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Національного агентства кваліфікацій, топ-менеджери міжнародних організацій, лідери профільних асоціацій бізнесу та експерти аналітичних центрів.

ПРОГРАМА ФОРУМУ 

Мова заходу: українська та англійська (синхронний переклад). 

Реєстрація учасників та ЗМІ. Адреса проведення заходу буде повідомлена після підтвердження реєстрації. Початок: 14:00. 

Довідково.

HELVETAS – швейцарська асоціація міжнародного співробітництва, заснована в 1955 році як перша приватна організація для розвитку співпраці в Швейцарії, із відокремленим підрозділом в Україні. HELVETAS в Україні орієнтується на довгострокові зміни у трьох напрямках: реконструкція інфраструктури, створення нових перспектив роботи, підтримка громадських проектів.

Проект «Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни громадах на сході та заході України» фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та виконується Helvetas Swiss Intercooperation у партнерстві з JERU.