30.03.2023 | 10:41

Триває програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», за якою можна отримати до 250 тис. грн. на започаткування чи розвиток бізнесу. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями проєкту. Юрій Симончук – власник кав’ярні «LOFT GASTROBAR» в Корюківці. Грантові кошти він вклав у започаткування свого бізнесу, а саме: придбання обладнання для кав’ярні. Незабаром підприємець планує взяти на роботу найманих працівників.

В успіху свого дітища Юрій впевнений. Каже, що цьому сприятиме чимало факторів. «Основною перевагою закладу є смачна кухня та вдале місцерозташування - на першому поверсі готелю з виходом на центральну вулицю та площу», - розповідає він. Сприятимуть розвитку кав’ярні і його особисті якості: спеціальна освіта та 20-річний досвід роботи в сфері громадського харчування не тільки в Україні, а й у Європі. Так, свого часу Юрій, як технолог, працював у проєкті з відкриття мережі 20 ресторанів в Естонії, навчався в італійській школі кухні та кондитерських виробів IFSE, брав участь у майстер-класах від французьких та іспанських рестораторів.

У майбутньому Юрій планує збудувати терасу та організувати доставку страв по місту, що дасть змогу збільшити кількість клієнтів.

Щоб взяти участь у програмі «Власна справа» урядового проєкту "єРобота" надсилайте заявку та бізнес-план через портал Дія https://is.gd/KT7RoW

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за тел.: (0462)67-78-02 або на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv