06.09.2023 | 16:07

Держава гарантує компенсаційні виплати за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб і таким чином стимулює роботодаців брати на роботу громадян, які через війну вимушені були шукати прихисток в більш безпечних регіонах.

Тож на які виплати можна розраховувати ?

Служба зайнятості компенсує роботодавцю фактичні витрати на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа ВПО.  Загальна тривалість виплат – 6 місяців впродовж року за умови збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази. Детальніше читайте на нашому сайті.

У поточному році 9 роботодавців області скористалися цією програмою фінансової підтримки, а 9 безробітних з числа ВПО отримали роботу. На оплату їх праці з Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття відшкодовано 142,9 тис. грн

Та це ще не все.

На період дії воєнного стану та протягом 30 календарних днів після його скасування роботодавці можуть розраховувати на компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО. Сума компенсації - 6700 гривень щомісяця, тривалість – 2 місяці.  Детальніше читайте на нашому сайті.

У поточному році таку компенсацію отримали 47 роботодавців області, працевлаштувавши 57 переселенців. На оплату їх праці з Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття відшкодовано 729,2 тис. гр.

  • За консультаціями звертайтесь на наш канал онлайн-підтримки в Telegram.