26.08.2016 | 11:05

25 серпня директор Куликівського районного центру зайнятості Ганна Кравченко відвідала ТОВ «Сіверське», де зустрілася з в.о. директора Володимиром Ващенком.

ТОВ «Сіверське» займається рослинництвом та тваринництвом. Сьогодні підприємство обробляє 4500 га орної землі, без сінокосів і пасовищ. Вирощують кукурудзу, соняшник, озиму пшеницю та кормові культури. Чисельність поголів’я великої рогатої худоби складає 340 голів, з них 140 дійних корів. Молочну продукцію закуповує місцевий товаровиробник «ПрАТ «Куликівське молоко».

На підприємстві 68 працюючих, серед яких агрономи, обліковці, завідувач складом, оператори машинного доїння, слюсарі-ремонтники, зоотехніки, сторожа та ін. На сьогодні існує потреба в кваліфікованих працівниках за посадами: лікар ветеринарної медицини, бухгалтер. Також Знайдеться робота й для операторів машинного доїння.

У ході зустрічі була досягнута домовленість про співпрацю щодо укомплектування вакансій. Йшлося й про  можливості підготовки кадрів, в тому числі у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, організації стажування безпосередньо на робочому місці, нові сервіси з підбору кадрів - відеорезюме, відеопрезентація вакансії, комунікація з шукачами роботи через Інтернет та соціальні мережі тощо. Роботодавеця поінформовано й про останні законодавчі нововведення, зокрема, щодо компенсації єдиного соціального внеску за умови працевлаштування за направленням служби зайнятості учасника АТО. 

Довідково: протягом січня-липня поточного року на обліку в Куликівському РЦЗ перебувало 707 безробітних, третину з яких (240 осіб) працевлаштовано, 77 проходили професійне навчання, 171 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.