15.03.2019 | 15:49

Знайти себе в світі професій сьогодні означає в майбутньому бути затребуваним, реалізуватися, отримати можливість гідно заробляти та почуватися щасливою людиною.

З метою допомоги випускникам шкіл при виборі професії фахівці Чернігівського міського центру зайнятості разом з навчальними закладами міста проводять Дні відкритих дверей. Так, днями учнівську молодь гостинно зустрічали Чернігівські вище професійне училище, центр професійно-технічної освіти та кооперативний коледж. 

Юнаки та дівчата мали змогу на власні очі побачити виробничо-навчальну базу, поспілкуватись із викладачами та студентами. У виробничих майстернях для них провели майстер-класи за професіями: «кухар», «кондитер», «бармен», «токар», «слюсар-ремонтник», «слюсар з ремонту автомобілів», «майстер ресторанного обслуговування», «право», «облік і оподаткування», «харчові технології», «підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Молодь отримала безліч позитивних емоцій та яскравих вражень. Фахівці ж служби зайнятості радили обирати професію, затребувану на сучасному ринку праці.