оп

20 лютого 2018 року в Менському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для людей з особливими потребами за участю начальника відділу Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариси Омельяненко.

Фахівець служби зайнятості Ірина Анцигіна поінформувала учасників про актуальні вакансії на ринку праці, послуги служби зайнятості, ознайомила з додатковими гарантіями щодо працевлаштування, можливістю професійного навчання, реабілітаційними центрами України, де не тільки здобувають професію, а й отримують різноманітні медичні послуги.

Натомість Лариса Омельяненко розповіла присутнім про види первинної та вторинної правової допомоги, категорії громадян, яким надається безоплатна вторинна правова допомога. Безробітним роз’яснили вимоги Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», відповідно до якого людям з особливими потребами гарантуються рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, що дають можливість вести повноцінний спосіб життя, враховуючи їх особливості, індивідуальні можливості та інтереси.